Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos vagyok. Regisztráltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos vagyok. Regisztráltam társkeresöre is. De semmi. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Biztos nem nő vagy azok tesznek a dolog ellen.
2019. szept. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Ez a 21. századi férfisors. Ha nem vagy szuper jóképű, akkor három lehetőséged van: 1) fizetsz, 2) bízol a szerencsédben, hátha lesz, 3) hagyod az egészet.
2019. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
A nőknek csak a tökéletes, magabiztos hím kell, tökéletes külsővel! Megtehetik hogy válogassanak? Meg! A férfinépség nagyrésze pincsikutya a szexért? Az. Gyerekek, a kialakult helyzet törvényszerű.
2019. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

Persze, az utcán látható összes nőnek szuper jóképű társa van.

Szánalmas ez a rinya.


Kérdező, és mit csináltál a társkeresőn, mert attól, hogy beregisztrálsz, semmi nem fog változni.

2019. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Lazy Lover ***** válasza:
26%
Gondolom fèrfi vagy probàlj èlõben ismerkedni ha ott se megy menj prostihoz
2019. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

> Szánalmas ez a rinya.

Szerintem pedig az a szánalmas, hogy alkatilag képtelen vagy empatikusan viszonyulni azokhoz a férfiakhoz, akiknek társkeresési gondjaik vannak.

De akkor egy kérdés, szerinted még mit kéne tennem, hogy ne nézzenek levegőnek, ne ignoráljanak, hanem mondjuk válaszoljanak is társkeresőn, esetleg a szemembe nézzenek az utcán?

Huszonéves vagyok, minden nap sportolok, olvasok, szeretem az állatokat, átlagos magasságú, testalkatú vagyok. Képes vagyok helyesen írni, normálisan beszélni, gyakorlatilag a bulváron kívül minden témához hozzá tudok szólni, nagyon széles az érdeklődési köröm. Messze az átlagfizetés felett keresek, jók a kilátásaim, mindig kutatom az előrelépési lehetőségeket. Gyakran utazom, elég sok országban jártam, anyanyelvi szinten beszélek angolul. Büntetlen előéletem van, nincs egészségtelen szokásom, sem súlyos betegségem.

Megjegyzem, mindig igyekszem személyre szabott levelet írni, normális magyarsággal (angolsággal). Annyira nem képesek, hogy válaszoljanak. Megnézik a profilomat -- a képeimet -- és eldöntik, hogy nem vagyok elég jó pasi. És annyi. De úgy képeld el, hogy az esetek 99,9%-ába ez van. Mármint azokon az oldalakon, ahol egyáltalán van lehetőségem írni match nélkül.

2019. szept. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6os. Végre egy normális válasz.

Köszi a válaszodat

2019. szept. 2. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
A kérdező nő. 43 éves nő. És töröltetni fogja a válaszom.
2019. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
Kedves 6-os, úgy tűnik, ideje lenne elkezdened bulvárt olvasni. A leírás alapján már csak ez az apróság hiányzik, és te leszel a tökéletes ember.
2019. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ennél azért kicsit több info kéne...
2019. szept. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!