Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kivennénk a párkapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kivennénk a párkapcsolatból a szexet, szerintetek hogyan változtatná meg a társkeresési piacot?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 00:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Tutira nő vagy egy férfinek ilyen megse fordulna a fejebe
2019. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok. :) Nem arról van szó, hogy ki akarom vonni, a kérdés inkább csak elméleti.


Csak abba gondoltam bele, hogy mi férfiak akkor is megvesznénk e a nőkért.

2019. szept. 4. 01:26
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

"Csak abba gondoltam bele, hogy mi férfiak akkor is megvesznénk e a nőkért."

Ez nem férfi-nő dolog. A szex MINDKÉT nemnek éppen ugyan annyira fontos. Egy férfi sem a szex miatt őrül meg a párjáért, ez nagyon kevés ahhoz. Egy normális ember sem a szex miatt akar kapcsolatot és kicsit sem ezért van együtt a párjával. Szóval semmit az ég világon nem változtatna. Max aki éppen csak dugni akar az nem tudna ismerkedni de ennyi.

2019. szept. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3#


"Egy férfi sem a szex miatt őrül meg a párjáért"


Abban igazad van, hogy nem csak azért viszont szerintem elsősorban azért. Különben akkor miért nincs a nők felé semmi más elvárás csak hogy legyen szép?

2019. szept. 4. 02:49
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Mivel a kapcsolat alapja nem a szex,így ha tegyük fel egy olyan világban élünk,ahol nem ismerjük a szexet,így ott is ugyan azokon az alapokon maradna meg egy kapcsolat,mint most.

Hisz Általában csak a jó szex miatt nem marad senki túl hosszú távon egy párkapcsolatban,hanem több ok miatt is ragaszkodik az ember a másikhoz,vagy szereti.Így a szex nélküli világban is egyéb tényezők határoznák meg,hogy marad,vagy megy az illető.Akár az is,hogy szép,gyönyörű,vicces stb.

2019. szept. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Senki nem keresne part es kihalna az emberiseg...
2019. szept. 4. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, megveszne.
2019. szept. 4. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak csendben jegyzem meg, az aszexuálisok is párkapcsolatot keresnek. Szerinted miért?

Ha csak szexet keres valaki, vagy első sorban az, ahhoz nem kell párkapcsolat.

2019. szept. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem sehogy. Mármint őszintén, nem lenne baj. Legalább tudnám, hogy engem szeret az illető, nem egy lyukat a lábam közt. Nem lenne görcs se a fétisek miatt.
2019. szept. 4. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé számítana a külső, mivel nem lenne szempont, hogy fel tudsz e izgulni a másikra.
2019. szept. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!