Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ez mennyire igaz rátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ez mennyire igaz rátok?

Figyelt kérdés
Hogy párkeresésnél annyira nem fontos számotokra a jelölt szexuális teljesítménye(ha egyébként minden téren magasan megfelelő, tehát jóképű, megbízható, jól keres), mert max majd szeretőt tartotok és win win?
2019. szept. 4. 08:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%

A párkeresésnél még nem fontos,de a későbbiekben igen.. Nem is a teljesítmény, inkább az,hogy mennyire vonzódunk egymáshoz.

Szó sincs arról,hogy majd szeretővel pótolom ha nem kielégítő a kapcsolat. Ez azt is jelentené,hogy nem vonzódunk egymáshoz, nem keressük az intim pillanatokat, anélkül pedig nincs értelem a kapcsolatnak.

Ezt nem lehet pótolni semmi egyébbel.

2019. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Jó, ezt értem.

Csak nem ez volt a kérdés.

Leírtam hogy minden oké vele, tehát vonzódsz is hozzá, de a teljesítmény nem oké.

Erre elkezdesz félrebeszélni.

Ezt úgy veszem, hogy képes lennél félre is lépni :)

2019. szept. 4. 08:32
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Hogy ne lenne fontos. Ha szexuálisan egy pasi kielégít, az már fél siker.


Max.a goldiggereknek nem fontos, de ugye nagyon magas egzisztencia a beugró.

2019. szept. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tehát akkor, ha kiderül, hogy az ágyban nem jó, akkor lapát?

Köszi, ha erre is válaszolsz :)

2019. szept. 4. 08:40
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Nálam igen. Meg szerintem egy átlagos nőnél is.
2019. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
1-es vagyok, köszönöm a kioktatást!Te sem értettel: nem lépnék félre. Fontos számomra a jelölt szexuális teljesítménye, de nagyon kevés kapcsolat az, amiben azonosak az igények.Ha mindenben megfelelő a partnerem, vonzódunk egymáshoz, de Neki kevesebb igénye van a szexre mint nekem, vagy igénye lenne, de teljesíteni nem tud annyit,amennyire én vágynék biztos nem tartanék szeretőt. De ha egyáltalán nem lennénk összhangban se ezt tartanám megoldásnak. 50 évesen talán, de 20-30 évesen még véletlenül sem.
2019. szept. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Így kérdezve: ha nem jó az ágyban, akkor lapát.
2019. szept. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2019. szept. 4. 08:54
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Egyàltalán nem. Ha a szex nem megfelelő vele, akkor az a kapcsolat se megfeleő.
2019. szept. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lennék olyannal aki nem veszi a fáradságot, hogy kiismerjük egymás testét. Mert nem az a baj, ha pl egy pasi gyorstüzelő, vagy izgul, vagy nem tudja nekem, hogy jó. Az a baj, ha nem is akarja, hogy jobb legyen csak elfogadja, hogy "nekem csak ennyire telik, erre vagyok képes", pedig többet is tudna, csak lusta próbálkozni.
2019. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!