Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet megtudni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet megtudni, hogy miért volt jelen valaki az életünkben?

Figyelt kérdés
Ha feltételezzük ugye, hogy minden okkal történik - de a kapcsolatunk után mégis egy űr marad, hogy “semmi értelme nem volt”, mert csak a fájdalom marad.
2019. szept. 4. 08:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem most fogod megtudni, hanem jópár év múlva. Tapasztalat.
2019. szept. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exeim azért hogy idegesitsenek.
2019. szept. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre konkret valaszt nem tudom, de nekem 2 exem volt, akik kulsore teljesen masok voltak, viszont belulrol minden stimmelt. Ugyanazok a mondatok/szohasznalatok/viselkedes/ meg az anyagi helyzet is. Tehat ha kulsore nem is, de belsoleg majdnem ugyanazok. Mindketto huzta a fejem, nem tisztelt, masokkal is talalkozgattak/beszeltek (persze szep idovel derult ki minden), megalaztak, hulyet csinaltak belolem. Persze most csak a negativakat irom es hogy ertsd, nekem az volt a feladatom veluk, hogy megtanuljak hatarozott lenni, es probaljam meg annyira magam tisztelni es szeretni hogy kilepjek egy olyan kapcsolatbol ami nem mukodik. Gyava voltam, nem mertem kilepni az elsobol, mindig azt vartam, hogy o mondja ki hogy legyen vege, mert mivan ha rosszul dontok? Tehat donteskeptelen is voltam. Rendben vege lett. Eltelt 1 ev, megkeresett, tart karokkal visszarohantam a szarba. Tovabbra se tanultam belole. Lezartuk megint. Jott a masik exem, ugyanez a szitu. Nem mertem neki nemet mondani, akkor talalkoztunk amikor o akart, ugy rangatott ahogy akart, hazudozott. Nem mertem ot se kidobni, pedig mar mindenki tisztan latta. O dobott ki, “nehogy mar en ugye?!!” :D feltem. Hiszek abban, hogy addig kapod ezeket a leckeket az eletben mig meg nem tanulod amit meg kell. Hidd el en se lattam tisztan, miert tortenik ez velem. Hat ezert! Nem volt konnyu, 3 evet osszesen vegigkuzdottem. :) gondolkozz el te is, mit ronthattal el, mit kellett volna csinalnod, es megtalalod a valaszt idovel! Remelem segitettem :)
2019. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
62%
Idõvel rà fogsz jönni èn is rà jöttem tudod van egy mondàs semmi se törtènik vèletlenül mindenek oka van!
2019. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolat jó valamire, ha másra nem, arra, hogy az ember tanuljon belőle. Önismeretet, emberismeretet, kapcsolati dinamikát, azt, hogy mivel tud együtt élni és miben tud túl nagy áldozat nélkül kompromisszumot kötni, és mivel nem.. Stb. Némi fájdalom az ára, na és, ennyire ne féljünk már a fájdalomtól, amikor nagyon is szükséges az életben.
2019. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd idővel rájössz, ki mi is volt számodra. Ajándék, lecke, vagy büntetés.
2019. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak ragtapasz volt az élettől. Mielőtt megismerted, nem lépett ki véletlenül az életedből egy fontos személy? Vagy valami fájdalmas esemény nem volt, amin nehezen tudtad volna túl tenni magad?
2019. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem szoktam ilyenen gondolkodni, szerintem az ilyesmi már utólag túlromantizálása az életnek.
2019. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!