Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit ér ez esetben egy pszichol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ér ez esetben egy pszichológus? Mit csináljak hogy ne utáljam magam?

Figyelt kérdés
Azt érzem hogy utálom magam, és utálok élni. Mivel nekem soha semmi nem sikerül az életben, és akármit csinálok nem szeretnek az emberek ezért már szinte gyűlölöm magam. régen barátaim se nagyon voltak, mivel gúnyoltak, így szerintem ciki volt velem barátkozni. Párkapcsolataim se sikerülnek soha, én csak mindig arra vagyok jó, hogy kihasználnak, amik nem is tartanak sok ideig. Biztos azért mert engem nem lehet szeretni. Mindig irigykedve nézek másokat hogy nekik milyen jó, mert van egy férfi aki szereti őket már évek óta, esetleg már házasok is. Nekem soha nem jut ki semmi az élet jó dolgaiból, és ez nagyon fáj. Szinte csak nekem nincs senkim, már a rokonságból is aki hasonló korú, vagy fiatalabb, mint én, már azoknak is fix kapcsolatuk van, házasok, gyerekük van, nekem meg szégyenemre semmi. Nem szeretném leírni a korom, de hamarosan már a 30-at is betöltöm, ha már a legszebb években nem jött össze semmi, akkor már nem pont vén 31-asként fog összejönni.
2019. szept. 4. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudd magad szeretni/elfogadni, ameddig ez nem megy más se fog.
2019. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó pszichológus elég sokat tud érni ilyen esetekben. Szerintem mindenképp keress fel egy szakembert.
2019. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus segíthet, használhat valamit, ha tényleg rá akarsz jönni miért nem sikerül semmi és meg akarod magad szeretni, a mindennapos gyakoris önsajnáltatásod viszont nem fog semmit sem megoldani. Amíg az utóbbit választod, marad minden a régiben, megéri?
2019. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sürgösen keress fel egy szakembert.
2019. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy jó pszichológus tud segíteni....de ebből is kifoghat jópárat az ember aki lósz**art sem ér, mert azt kb egy idegennel is meg tudod beszélni.


Te vagy a 27 éves amúgy?

2019. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!