Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beteges hogy ezert nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges hogy ezert nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés

Azert nem akarok a páromtól gyereket, mert neki mar van mástól.

En vagyok a nő


2019. szept. 4. 14:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem beteges. Ha azt látod, hogy nem egy minta apa, akkor kimondottan okos döntés.
2019. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%

Elég fura indok, kicsit egyes férfiak "nem akarok vele lefeküdni, mert már nem szűz és más is járt benne" elmebajához hasonlítanám.


Ezer meg egy indokot tudnék miért nem akarnék gyereket, ha nő lennék, első az, hogy nem tudom hogyan tudják kibírni azt a gondolatot, hogy van a testükön belül egy másik élőlény. Ez a gondolat szörnyű, olyan mint mikor az üres mezőn éjjel felfogod, hogy mennyire védtelen vagy és mennyire jelentéktelen...

2019. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
33%
Ha azért, mert a meglévő gyerekének szar apja, akor érthető. Ha viszont valami nyomorék féltékeny "ő már átélte mással" baromságról van szó, akkor beteges, de akkor is jó, ha ilyen jellemmel nem szaporodsz és nem hozol a világra még egy magadfajta érzelmi nyomorékot.
2019. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
65%
Ennél részletesebben ki tudod fejteni? Mert itt mindeki csak találgat, hogy szar apa, vagy azért nem akarod, mert te is szeretnéd az apával először átélni a gyerekvállalás élményét, nem akarsz konfliktust a ex-nejjel, vagy mi?
2019. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Rossz kapcsolata volt a gyerek anyjával, a gyerek miatt voltak együtt elvileg.

Aztan jottem en es miattam ott hagyta őket.

Latogatja a gyereket, de egyre kevesebbszer.

Eddig heti 5-6x, es ez csökken lefelé.

Heti 3 max 4 napra.

Ha meg messzebb költözünk, ami tervben van akkor heti egy vagy csak 2 heti egy alkalom lenne szerintem.

2019. szept. 4. 15:24
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Hát így érthető.

Tudatalatt is benned van, hogy ezt a gyerekét is hanyagolja....ha lenne közös és tiplizne netalántalán akkor te is csak ennyit várhatsz tőle.

2019. szept. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Rossz megerzesed van vele kapcsolatban...vagy a gyereke miatt nem érzed magad biztos statuszban.
2019. szept. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Megértem.
2019. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én megértem, soha nem kezdenék se elvált se gyerekes férfival. Egyszerűen nem kel olyan, aki félvállról veszi ezeket a dolgokat.
2019. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

#9


Elvált férfi = gonosz ember


Elvált nő = a társadalom áldozata, mártír?


Lassan ez lesz az általános vélekedés.

2019. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!