Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan furcsa, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan furcsa, ha valaki 24 évesen szűz, arra nem gondolnak hogy valaki nehezen ismerkedik?

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Inkább csajozz, mint itt nyűglődsz.
2019. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok......

És nem gáz ......

2019. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Én nem ítéllek el, de sztem k**vagáz. Ne haragudj, de 24 évesen már családon kéne gondolkodni, nemhogy még a szüzességen agyalni. Jesszus.
2019. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha neki ez a jo?
2019. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De mindenkinek ez az első gondolata. Ezért is kerülik a kései szüzeket.

De nem ezért furcsa hanem mert nem általános. Furcsa volt mikor először láttam négert mert a fehér bőrhöz szokott a szemem.

2019. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy ezzel egyedül.
2019. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!