Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhetek ebben az esetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek ebben az esetben a pasinak?

Figyelt kérdés
Tehát egy csomó jel van, szinte minden, ami vonzalomra utal, egyet kivéve: nincsenek "véletlen" érintések. A közelségek keresi, de nem próbál megérinteni. Ebben az esetben tetszhetem neki?
2019. szept. 5. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kezdeményezel te?

Én nem igazán szoktam senkit se fogdosni,mert ilyen közvetlenség rosszul sülhet el és a másik rosszul érezheti magát.

2019. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok nyomulós és emiatt biztos sem a vonzalmában. Azonkívül lehet, hogy régimódi vagyok, de szeretem, ha a férfi rámenősebb...
2019. szept. 5. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tetszel neki, de ő nem tudja, hogy ő is tetszik neked, úgy pedig akár fel is jelentheted zaklatásért, ha hozzád ér.
2019. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha én is véletlenül érintek xD
2019. szept. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, simán.
2019. szept. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!