Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetünk boldog család úgy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk boldog család úgy, hogy nincs köztünk szerelem? Így milyen mintát mutatnánk a gyereknek?

Figyelt kérdés

Két férfi van jelenleg az életemben (igen, szörnyű nő vagyok, tudom, most ezt hagyjuk). Terhes lettem, jelenleg 7 hetes vagyok.

'A' férfi: Egy végtelenül türelmes, udvarias, kedves ember, aki a csillagokat is lehozná az égről, ha azt kérném. Teljesen rendben van, jól néz ki, van egzisztenciája, biztos anyagi háttér, karrier, de valamiért nem érzem a vágyat, szikrát. Szeretem, együtt vagyunk 2 éve, de ez nem szerelem... Valószínűleg pont a viselkedése miatt, mert tudom, hogy én vagyok a főnök kettőnk közül. Mikor elmondtam neki, hogy van más, teherbe estem, és nem tudom így hogyan tovább, még azután is azt mondta, hogy megbocsájt, és még akkoris a sajátjaként nevelné a babát, ha nem az övé, megbeszéljük, túljutunk ezen.


'B férfi': 8 éve se vele-se nélküle kapcsolatba élünk, van, hogy fél-1 évig nem is beszélünk, aztán újra felbukkan, kavarunk egy ideig, majd csak úgy eltűnik. Ami őt/minket jellemez, az a bizonytalanság. Az esküvőm előtt megkeresett, találkoztunk, elmondta, hogy nem akar mással látni és kérdeztem, hogy akkor mit szeretne, hogyan tovább. Olyasmit vártam, hogy legyek vele, szeret, erre azt kaptam, hogy "hát nem tudja, találkozgassunk aztán majd kialakul, lehet jó lesz"... Mindig ez a talán, meg hogy meglátjuk, majd kialakul. Ez jellemzi az egész életét. Félek, hogy ez egy gyerekkel sem változna, és azért neki egy idő után rendszer kell majd az életébe, iskolásként nem utazhatunk vele hetekig, hónapokig, meg nem arra van szüksége, hogy bizonytalanságban nőjjön fel. Most azt mondja, hogy megváltozik, és velem akar lenni, de ezt már annyiszor hallottam tőle...

Mégis félek, hogyha nem őt választom, akkor egész életemben azon fogok rágódni, hogy "mi lett volna, ha...". Meg igazából vele azt érzem, hogy neki inkább csak én kellett, a férjemet ('A') meg érdekli a baba, ő teljesen máshogy gondolkozik.


Tanácstalan vagyok, sosem gondoltam, hogy ez egyszer megtörténik velem. Mindkettőt szeretem, de a két férfi össze sem hasonlítható. Félek, ha a férjemmel maradok, akkor egy "langyos vízben" élem le az életem. De ha a másikat választom, ott egy idő után elmúlik az újdonság varázsa, aztán kezdődik újra a játszmázás, titkolózás, veszekedés.


2019. szept. 6. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%
B kuka
2019. szept. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Egyértelműen A.


Ha fel akarod nevelni a gyereked, akkor ne a vad szerelmes tűz után vágyakozz, hanem eg biztonságos otthonra, ahol stabil háttérrel felnőhet.


A se veled se nélküled pedig nem egy szenvedélyes kapcsolat, hanem egy érzelmi hullámvasút és nem való egy családba.


B szélhámos, volt hogy egy évig sem érdekelted, akkor majd a babával szerinted fogod?


Ne légy ilyen forróvérű, ha az anyaságot vállalni szeretnéd, akkor ideje felnőni hozzá.

2019. szept. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Ha a babát nem számítom, akkor A is B is kuka


De boldogabb lesze A-val


B az első nyekkre lelép..

Neki vsak hiúságimkérdés, hogy legyél. Szenvedély ok de nem szeret


A meg túl halvérű hozzád. Nekem is pipogya.. De hosszútávon egészséges nyugodt életed lehet mellette, amit szerintem nagyon lehet értékelni...

Ha túl tudaz azon lépni, hogy a tüzet keresed állandóan

2019. szept. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Tudom, igaz. De közben amikor Vele jó, akkor tényleg nagyon jó, és olyan, mintha sosem lettek volna vitáink, szüneteink... Fura belegondolni, de mellette nőttem fel igazából, még gimnazista koromban kezdődött ez. Szóval az életem egy része vagy arról szólt, hogy utána vágyakoztam, és szenvedtem miatta, vagy éppen vele voltam.


Egyedülálló anyuka nem tudnék lenni, egyszerűen megőrülnék a magánytól, hogy rajtam van minden felelősség, hogy nincs senki, akivel osztozzak az örömökben,stb.

2019. szept. 6. 22:10
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Én dobnám a bét, remélem, téged meg a férjed fog... Ennyi.

Már kiderült, hogy nem elég neked a langyos házasságod, ha a B el is tűnik a színről, agyon meg vissza fogod csalni a férjedet.

2019. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Az ovulaciod alapjan nem tudod kiszamolni, h ki lehet az apa?

nagyon csunya kerdes, de biztos, h meg akarod tartani? Ha fiatal vagy, jo lenne batornak lenni , es egy harmadikat keresni.


Ha B az apa: hiaba lesz gyerek, B nem fog valtozni. A-t meg sajnalnam, h felelosseget vallal a kakukktojasert, es jo esellyel csalva lesz, hisz nincs tuz.

Ha A az apa, ott az esely, h csaladban azertekeled a kapcsolatot, vagy ha o is eleg nyitott vagy papucs, nyitott kapcsolatban talaltok kompromisszumot.

2019. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelműen A
2019. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a kérdés rossz helyen van, inkább a felnőtt párkapcsolat kategóriába lenne a helye.


2 éve mikor a férjedhez hozzá mentél miért tetted? Főleg úgy, hogy a másik pasi megkeresett és azt mondta ne tedd.Kitől van a gyerek? Mert mondjuk nagyon-nagyon kevés pasi van aki 30 környékén jó egzisztenciával bevállal egy gyereket aki nem is az övé, hanem a szeretőé aki amúgy ki be jár a kapcsolatotokba.Én a helyedbe mindkettő férfit elfelejteném.A férjedet nem tiszteled, nem szereted ,megcsaltad.A másik meg a büdösbe nem fog téged állandóra megtartani, mert eddig is jött ment és nem, az ilyen férfiak fiúk nem változnak és főleg nem a hébe-hóba felhúzott nőikkel állapodnak meg aztán 8-10 évvel később.:)


Az meg hogy nem gondoltad, hogy ilyen előfordulhat veled elég vicces, főleg mert már az esküvő előtt is elmentél a pasival, nem zavart a tudat, hogy van valaki aki hamarosan elvesz...Ha ennyire ösztönből vezérelve bírsz érzelmi életet élni és semmi nem akadályoz meg benne akkor ennek a babának mindenképp rossz mintát fogsz adni.

2019. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nézd, oszd fel minden vágyadat, igényedet, az egész életedet 10 strigulára. A férjedben megvan 9, minden ami a kényelmes, gondatlan, biztonságos élethez kell a babával, de pont a számodra legfontosabb nem. A másik pasiban megvan az az egy, a többi nincs. Ha egyedül lennél azt mondanám, hogy menj amerre a szíved húz, de most egy másik, tehetetlen kis lény is nyom a latba, sőt, ő most a legfontosabb. És akkor szerintem magad is tudod a választ. Ha én lennék, majd ha tisztessegben, relatív kényelemben, biztonságos, stabil környezetben felneveltem a gyerekemet, akkor továbblépnék. Ha komolyan gondolod ezt a gyerek-témát, akkor a biztonságot válaszd.
2019. szept. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hat őszintén szolva a ferjed jarna jobban nelkuled, mert egyertelmu hogy nem szereted ot. Es ezzel megfosztod ot is a normalis kapcsolat lehetosegetol. Eleve hozza se kellett volna menned. Ezzel együtt lehet hogy övé a gyerek, akihez ilyen forman ragaszkodna.

El van ez b.va. De így szo-szerint.

2019. szept. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!