Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszafogott, piercinges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszafogott, piercinges lányok. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Vannak olyan lányok itt, akiknek kicsit extrémebb a külsőjük, vannak piercingjeik (főleg septum, nyelv) de mégsem bulizósak, hanem inkább nyugisabbak, introvertáltabak, nem dohányoznak és egy fesztivál helyett inkább kirándulni szeretnek?

2019. szept. 7. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Orrkarika és 11 fülbevaló, abból 1 double helix, nem dohányzom, és a személyiségteszt szerint 92% intro vagyok. Létezik. :D
2019. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
8 piercingem van,sok tetoválásom,kb 10 éve nem bulizom,sosem dohányoztam,imádok kirándulni,olvasni,nyugiban lenni. És imádom 2 hónapos kisfiam,akivel magunkra maradtunk
2019. szept. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom. 5 piercing, 8 fülbevaló, full kivarrt hát, plusz máshol is tetkók, extrém haj. Utálok bulizni. Egyedül a pár fős baráti "bulikat" szeretem. Ott is az értelmes beszélgetést, vagy közös kedvenc számok éneklését. De ezeket is ritkán, pár havonta. Nem dohányzom, fesztiválon egyszer voltam egy koncert miatt, nem is maradtam tovább. Kirándulni is szeretek, csak rugdosni kell, hogy elindulnak, mert általában semmi kedvem kimozdulni. Utána már élvezem, kifejezetten szeretem a természetet, kiskoromban sokat bogarásztam, azonosítgattam őket határozók alapján. Sokkal jobban élvezem az ilyesmit, mint a nagy bulikat. Pedig elsőre szinte mindenki pörgős, extrovertált embernek tart, mert alapvetően nem vagyok elveszett társaságokban, feltalálók magam, bárkivel tudok beszélgetni, sokat mosolygok. Párom is meglepődött, meg eleinte félt is, hogy nem tudja majd tartani velem a tempót.

Ismerőseim jelentős része ilyen egyébként. Szóval egész sokan vagyunk ilyen kaliberűek.

2019. szept. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mind igaz rám, amit leírtál, kivéve az extrém külső. Vannak piercingjeim több helyen, de egyszerű darabok. Az öltözködésem is egyszerű, visszafogott, tehát nem hiszem, hogy extrém lenne a megjelenésem néhány piercing miatt.
2019. szept. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kései válasz, ne haragudj. Nekem nyolc pc-m van, néha felveszek extrémebb ruhadarabot, a hajam pedig vörösre van festve. A fesztiválokat nem annyira kedvelem, de a koncerteket annál inkább. Azokra sokat járok, de nem iszom alkoholt és nem is dohányzom. Szeretek kirándulni, könyvet olvasni és erősen az introvertált körbe tartozom. Azt hiszem megfelelek a leírásnak, létezünk :D
2019. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

11 piercinges (intim is), diszkreten tetovalt, ferjes anyuka vagyok, kifejezetten unalmas kulso parameterekkel.

Semmi karos szenvedely es buli. Helyette sportolok, kreativkodom.

2019. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
INFP, INFJ, ISFP, ISFJ igen lehet hogy extrakülsőjük van de intrók.
2020. jan. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A nagy számok törvénye alapján igen. A valóság meg úgy néz ki, hogy helyzettől függően mindenki szereti pont olyannak mondani magát, ami jól hangzik. A fenti válaszok negyedét talán komolyan is veheted... :D
2020. jan. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
42%
Mbti nem hülyeség ;)
2020. jan. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
3 piercingem van, 12 tetoválásom, most készül a telikar, nem járok bulizni, ritkán dohányzom, és imádok kirándulni a vizslámmal :D szóval létezik
2020. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!