Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, asszonyok is szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, asszonyok is szoktak harmonikus, kielégítő, kiegyensúlyozott, kapcsolatban élve "szeretőre" vágyni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem éreztem ilyent.De,hát ki tudja mit hoz a jövő :)
2019. szept. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen emberek, akik a legrendesebb pasi mellett is másra vágynak. Más a szar kapcsolat mellett sem kacsintgatna ki.

Nem vagyunk egyformák. Aki hajlamos megcsalásra, annak ugyan mindegy

2019. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Én nem. Amikor megromlott a házasságom, akkor is a férjemre vágytam, nem idegenre. Vele szerettem volna ha minden olyan lett volna, mint régen, de már semmi sem volt olyan. Aztán a válás után egy rövid ideig lazább kapcsolatra vágytam, de amikor összejött, rögtön éreztem, hogy ez nem nekem való. Most egyedül vagyok és harmonikus párkapcsolatra vágyom, nem arra, hogy szerető legyek. Az bármikor lehetnék, a nős pasik hamar megtalálnak.
2019. szept. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
39%
Nem.
2019. szept. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igen, sajnos ilyen vagyok, hiába a férjem a világ legrendesebb férfija.
2019. szept. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat.
2019. szept. 9. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!