Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megrekedtem ebben az élményben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrekedtem ebben az élményben?

Figyelt kérdés

Volt egy évekig tartó kapcsolatom, a szeretett nő 1 évvel volt idősebb tőlem. Nem a szépségéért szerettem bele, a természete és az egész lénye tetszett. Nem szép és nem is karcsú, de mégis oda-vissza voltam érte. Ő ezt az imádatot teljesen természetesnek vette és a végén már úgy állt hozzám mintha a szolgája lennék.

A kapcsolatunkat úgy jellemezte viccesen hogy én vagyok a szép, ő meg az okos.


A tenyeremen hordoztam, állandóan a kedvében jártam, ő volt minden gondolatom, aztán egyik nap kiderült hogy van valakije. Lelkileg nagyon megviselt és volt hogy éjjelente sirattam, mert szerettem őt, ő viszont már régen nem.


Az új párja se egy szép ember, de próbál divatosan öltözni és az exem is odateszi magát divatozás téren, de akkor is tátva marad a szám még most is hogy kire cserélt le. Talán azért kaptam ezt, mert túl engedékeny, szerető és megértő voltam hozzá. Sokat adtam neki, ő meg annyira elkényelmesedett hogy úgy gondolta változásra van szüksége.


Tehát egy nem szép és duci nőt kezeltem hercegnőként, ő meg ezidő alatt megtalálta a hozzá illő herceget.


Kihat rám ez az egész még mindig és emiatt nem tudok bízni a nőkben. Nem haragszom rá, sőt örülök hogy boldog.


Elpocsékoltam sok évet az életemből és a történet vége 1 nagy pofon lett.


2019. szept. 8. 15:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?


Amúgy sokan azt hiszik, hogy azon múlik egy ember önbizalma, hogy hogyan néz ki valójában. Vagyis többször hangsúlyoztad, hogy a volt párod nem szép, amiben lehet igazság, de valószínűleg ő nem ezt az ontudatot hozza otthonról. Mert aki gyerekként kellő figyelmet és megerositest kap, annak nagy valoszinuseggel nem lesznek önértékelési gondjai. Mindeközben egy valóban csinos lány , aki otthon sosem hallotta, hogy szép, senkinek nem fogja elhinni az életben.

2019. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Épp ez az hogy otthon gyerekként csúfolták őt a szülei és a rokonok is, igaz viccesen, de egész felnőtt koráig lenézték hogy húsosabb. Nulla önbizalma volt, aztán elhitettem vele hogy értékes, szép stb. Ezek kegyes hazugságok, de végülis jót tett neki, mert erőt gyűjtött ebből és elfogadta magát.
2019. szept. 8. 17:28
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
tehát hazudtál neki, nagyon jó ember vagy, semmit se szabad elhinni a férfiaknak..miért kell neki azt mondani h szép ha nem? mondhattad volna h objektíven nem szép de téged nem zavar mert más dolgokat szeretsz benne. amúgy meg lehet h te se nézel ki annyira jól, mint gondolod..csak mondom
2019. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

Sajnos rengeteg ilyen van hogy vki felêpül vagy csupán épül egy kapcsolattol, aztán csak ugy továbbáll. Lehet ha te is épültél volta akkor együtt jutottatok volna a kövi szintre. De igy te még a level1 palyan vagy ö pedig a level2-n.


Szélsöseges pelda

Ket csöves összeall

Egyik talal munkat, összehozza az albit beleköltöznek. Aztan egyre jobb munkakat talal az elsö fél. De a masik még mindig a csöves szinten van. Csak ingyenelö. Az elsö aki fejlödik tovabb fog lepni rajta is

2019. szept. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#3, arca szép és ezt sokszor elmondtam neki, ő is tisztában volt ezzel hogy arcra szép, de testre nem annyira.

Ha kíváncsi vagy rám, írj. Aztán eldöntöd igazam van e.

2019. szept. 11. 20:08
 6/17 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt hova fejlődni, azt hiszem a kinézetem adott, azon változtatni nem lehet, munka terén meg nagyon jól elvagyok. A példa valamennyire igaz, hogy túl lépett egy szintet mellettem, mert erőt adtam neki.
2019. szept. 11. 20:11
 7/17 anonim ***** válasza:

“megtalálta a hozzáillő herceget”


Szerintem baromira túlreagálod. Tudod, mindenkinek ez a parája, ha “lecserélik őt”, hogy akivel lecserélték az tökéletes, megtalálta az igazit. Ez elég hülyeség. Nem is egyszer tapasztaltam ezt, irigykedve néztem az exem új párját, aztán kiderült, hogy vele sem jobb a kapcsolat, őt is lecserélte idővel egy másikra. Nem mintha ez érintene engem, vagy kellene foglalkoztasson. De ma már úgy gondolom ha az exem is csak egy ember, s ha összeáll valakivel, az is csak egy ember, értelmetlen hasonlítgatnom magam bárkivel isxD Amúgyis ez nagyon gyerekes az ilyen hasonlítgatás. Azt javaslom tedd rendbe a saját önértékelésed és ne irigykedj mások magánéletére.

2019. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

“Talán azért kaptam ezt, mert túl engedékeny, szerető és megértő voltam hozzá”


A siránkozást félretéve, ezzel teljesen egyetértek. Nem csak párkapcsolatban, DE úgy vélem minden emberi kapcsolatban kihasználhatják azt, ha valaki túlságosan is kedves és folyton túl sokat nyújt. Úgy gondolom ez most nem arról szól, hogy “jajj a gonosz nők”, de szinte mindenhol ezt látom, akár szülő-gyerek, munkatárs, barát, osztálytárs stb. sokféle emberi viszonyban, ha valaki kiszolgál másokat az könnyen aláveti magát annak, hogy kihasználják. Nem meglepő módon párkapcsolatokban sincs másképp. Ha neked nem tűnt fel idejében, hogy a párod nem nyújtja kölcsönösen azt a nagy szeretetet és törődést, amit te nyújtasz neki és túl elnéző voltál neki, akkor idd meg a levét és törődj bele: rosszul választottál. Máskor talán olyan emberre fecsérled a szereteted, akin valóban látod, hogy megérdemli - viszonozza.

2019. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon szerethetted.. nagyon úgy jön le az írásodból, hogy lenézed őt.
2019. szept. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Gratulálok annak aki azt gondolja hogy irigylem az életét! Szerelmes voltam és ő átvágott, lényegében ez a történet. Na meg az, hogy többre becsültem mint kellett volna. Fura hogy velem hosszú évekig élt és nem akart komolyan kötődni hozzám, pedig nekem olyan családi hátterem van hogy jó szülők, család stb, a srác meg anyagilag és erkölcsileg sincs azon a szinten mint én. Iszik, nincs semmije csak ami rajta van.


Némelyik nő beéri a rosszabbal, mert azt gondolja jó választás.

2019. szept. 12. 06:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!