Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk buknak a csendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk buknak a csendes, különvonuló lányokra?

Figyelt kérdés

Vagy egy lány az egyetemen, nem barátkozik senkivel, nem jön a programokra. Mindig egyedül ül, mobilozik, olvas... Volt lány aki meg hívta is csapódjon, olyan elhagyatottnak tűnt. Köszönte az invitálást de egyedül van azóta is.

Mégis nagyon magas, helyes, udvarias pasija van, hogyan szedte fel? A fiú miert pont rá vetett szemet? Egy csomó szép lány van szingliként, ő meg, aki biztos nehezen ismerkedik, ott van a jó pasijával.


2019. szept. 10. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Neten is ismerkedhetett, ott viszonylag könnyű annak is, aki az életben meg sem mer szólalni. Egyébként meg a srácnak megtetszett, aztán elhívta randizni és kész. Az, hogy valaki jól elvan egyedül, egyáltalán nem hátrány.
2019. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Én is hasonlóképp voltam.


Otthon volt a párom, baráti körből ismertem meg.


Kedveltem az évfolyamtársakat, nagyon ritkán elbeszélgettem velük, de én jobb szerettem külön zenét hallgatni, vagy chatelni a párommal két előadás közt.


Nem mindenki szeret vegyülni az egyetemen, de saját barátikörben lehet otthonosabban mozog.

2019. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Hát mert nem szociális szint alapján választunk párt, hanem összeillés szerint. Ha a pasi az intro személyiséget tartja hozzáillőbbnek, mert akár ő maga is introvertált, akkor meg is van a megoldás. Egy kicsapongó ribi luvnyával dugáson kívül nem tudna mást csinálni... 😃 Ezzel a lánnyal viszont kettejüké az élet! 😊
2019. szept. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Ezek alapján legy mély gondolkodású, olvasott, elvont ember es magas, udvarias, normalisan kinezű ferfikent ez nekem tetszik. Ezenfelül lehet hogy kettesben felszabadult, jo a humora, hazias, odaado, jó az ágyban stb.
2019. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Bukunk az ilyen csajokra, igen.
2019. szept. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
21%
Nekem nem jönnek be. A visszahúzódó, csendes, sarokban gubbasztó csajok általában sunyik, cselszövők, alattomosak. Olyan dolgokat is megfigyelnek, s túlkombinálnak magukban, amik nem is úgy vannak. Ezenfelül játsszák a megközelíthetetlen jégkirálynőt, mert hát hogy merészeli őt egy átlagosnak mondható faszi leszólítani, viszont azt elvárják, hogy az egyetem jóképű, népszerű Freddie Prinze Jr.-ja őt szólítsa le. Mindezen felül műveltnek képzelik magukat, csak mert elolvastak egy Jókait és két Kierkegaardot, s szerintük mindenki más alulművelt, tudatlan, buta paraszt. Érdekes viszont, hogy reál témában mégse annyira pallérozottak, ha rákérdezel, hogy beszéljen már a gravitációról, az éghajlati övekről, vagy éppen a Lagrange-féle középértéktételről, akkor ezek a "kedves", "művelt", csendes, visszahúzódó lányok valahogy kussban maradnak. Beképzelt, nagyképű sznobok.
2019. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Általában tapasztalatlan/sikertelen pasik buknak rájuk, mert azt hiszik, azokat könnyebb megdugni.


A férfiak a magabiztosabb, vagy kifejezetten vad nőkre buknak.

2019. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%

Én személy szerint már kettő ilyennel szívtam meg.

Pont, ahogy lazylover írta.

2019. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Nem a mamám is meg mondta csendes víz partot mos
2019. szept. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Pont ilyen nők jönnek be.
2019. szept. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!