Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőknek inkább az ösztönösség,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek inkább az ösztönösség, vagy a ész jön be, ha férfiakról van szó?

Figyelt kérdés

Mindkét dolognak megvan a maga előnye, és hátránya. A teljesség igénye nélkül felsorolok pár ilyet:


Ösztönösség előnyei: Sokkal könnyebb párkeresés, megnyerő viselkedés, bátorság, magabiztosság, szenvedély.


Ösztönösség hátrányai: Sokszor vak érzelmek, hirtelen fellángolások amik viszont hamar kialszanak, könnyen csábításba esnek akár más nőktől, akár káros szenvedélyektől, játékgép, alkoholizmus, könnyű drogok.


Ész előnyei: Megfontolt, hosszú távú gondolkodás. Hűség, megbízhatóság, biztos pont az életben. Mindent meg lehet vele beszélni, belátja, ha nincs igaza.


Ész hátrányai: Az ösztönösség hiánya, ami párkeresésben sutaságot szül. Dolgok túlkalkulálása, és gyakori hogy nem küzd, hamar feladja amit úgy lát, nem sikerülhet. Az érzelmeit gyakran elfojtja, és emiatt sokkal nehezebben is ismerkedik.


Kivel tudnátok rövidebb, és kivel hosszabb kapcsolatot elképzelni?



2019. szept. 10. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Az összes kategóriád b-romság.
2019. szept. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szívesen meghallgatnám az ellenvéleményedet, ha van.
2019. szept. 10. 20:13
 3/9 A kérdező kommentje:
mármint kifejtve természetesen
2019. szept. 10. 20:13
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Ez hülyeség valóban, bár értem, mire akarsz kilyukadni, de nem a jó kifejezéseket használod és sok minden sántít benne.

Csak pl. egy "ösztönös" ember nem feltétlen rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amiket te előnynek jelöltél meg. És ez igaz a többire is.


A te megfogalmazásodban ösztönös embert messze elkerülöm.

2019. szept. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nők és ész? 😂
2019. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyilván sarkítottam kicsit a dolgokon, de akkor megfogalmazom egyszerűbben: Mit szeretnek jobban a nők, ha kapcsolatra vágynak? A biztos, stabil pontot az életükben, vagy a szenvedélyes érzelmeket? Ha csak az EGYIKET választhatják, ami BIZTOS, az melyik lenne? Tehát ha a HŰSÉG és a SZENVEDÉLY közül valamelyiket ki kellene pipálni, ami onnantól biztos pont a férfiban, melyiket választanák? Ez nem jelenti azt, hogy a másik onnantól ki van zárva, csak azt, hogy az egyik az tuti.
2019. szept. 10. 21:13
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
@44%: Te mondod, mikor még a kérdést sem sikerült értelmezned? :D
2019. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
A hűség fontosabb, mert a szenvedélyt ki lehet váltani. De aki gerinc nélkül született, azt nehezen veszed rá a hűségre.
2019. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Noren1989 ***** válasza:

Én elvonatkoztatnék a fent vázolt teóriáktól, és azon gondolkoznék, hogy maga az ember miért ösztönlény. Nő, férfi egyaránt. Én pl exemen vettem észre, h képtelen volt elviselni a figyelem hiányát, hát újra megkeresett.


Amiket fent említettél, egyszerű személyiségjegyek, anélkül, hogy bármilyen kognitív funkciót érintenénk. Sajnos nem a megfelelő kifejezéseket használod az egyes fogalmakra, keress tovább még.

2019. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!