Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Kezdenétek egy olyan 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kezdenétek egy olyan 28 éves férfival aki gyorsétteremben dolgozik és neki ez teljesen megfelelő?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2019. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2019. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 nadina1900 ***** válasza:
72%

Hát ebből nem sok dolgot tudtam meg magáról a pasiról, szóval ennyi alapján nyilván nem.

De nekem nem ez a mérvadó,hogy mit dolgozik. Elsődleges milyen is ő, vannak e közös érdeklődési pontjaink stb.

2019. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ennyire felszínesek a nők? Nyilván szegény vagyok ilyen munkával, de ez ennyire fontos?
2019. szept. 12. 16:14
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Balázs ismét visszatért...
2019. szept. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
Egy ügyvédnő biztos nem fog veled összeállni, de egy másik hasonló munkakörben dolgozó nincs kizárva.
2019. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Engem kicsit sem zavar, ha valakinek olyan hivatása van, amivel keveset keres, például pedagógus, egészségügyi dolgozó, szociális munkás, stb. Nagyra becsülöm az ilyen embereket és szó nélkül beletenném az anyagiak nagyobb részét a kapcsolatba, keresek annyit, hogy ezt megtehessem, nem szempont. Egy olyan emberrel viszont soha nem kezdenék, akinek szellemileg megfelel egy gyorsétteremben dolgozni és nincs benne semmiféle ambíció, hogy fejlődjön. Túl nagy ellentét lenne az értékrendünkben és az élethez való hozzáállásunkban.
2019. szept. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Nem a kereset hanem a hely miatt és mert neki ez megfelel.
2019. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Komoly. Ha a nő ruházati eladó vagy éppen kitartott azzal viszont semmi gond nem szokott lenni.


Akkor jönnek a dumák hogy a nő megteremti az otthont, stb.

2019. szept. 12. 16:41
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
"Komoly. Ha a nő ruházati eladó vagy éppen kitartott azzal viszont semmi gond nem szokott lenni." Mindenki más szempontok alapján választ. Nekem azért szólt be sok férfi, mert sikeres vagyok, jól keresek és nem függök senkitől, a jég hátán is megélek, de azt is megkaptam már, hogy túl okos vagyok. Na bumm, ez se jó. Egy ilyen emberrel hosszútávon mondjuk alapból nem jöttem volna ki, szóval nem keseregtem rajta. Ha férfi lennék, én nem jönnék össze ilyen nővel. Nem teszek különbséget az emberek között a nemük alapján, amit az egyik nemnél gáznak tartok, azt a másiknál ugyanúgy.
2019. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!