Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok veletek fordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok veletek fordult már elő olyan, hogy buszpályaudvaron odajött hozzátok egy fiú ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szerintetek gáz ha csak úgy odajönnek hozzátok?Volt, hogy bármi is kialakult egy ilyen helyzetből?
2019. szept. 12. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tortent mar ilyen. Nem lett belőle semmi..
2019. szept. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Történt. 14 voltam, egyedül voltam.

Rohadtul féltem és alig mertem őket lerázni :D pedig csak max 16 lehettek, de hárman voltak és punkok. ennek már 10 éve...

2019. szept. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Aztán közöltem vele,hogy férjem van,őt várom.Azonnal felszivódott.
2019. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, de kiderült, hogy csak egy cigit akart kérni.
2019. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. 15 éves voltam, ő volt a legelső fiú aki érdeklődést mutatott felém. Már csak ezért is szimpatikus volt, annyi idősen. Összejöttünk, de hamar kiderült, hogy nem illünk egymáshoz, egy hónapig tartott a kapcsolat.


Aztán legközelebb 21 évesen volt hasonló, egy idegen srác rám nézett, azt mondta csinos vagyok, aztán rágyújtott. Megköszöntem, majd arrébb mentem és felhívtam egy barátnőmet, nem akartam további beszélgetést ezzel az emberrel.

2019. szept. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!