Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még valaha barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még valaha barátnőm ha a huszas éveimet tönkretettem alkoholizmus miatt?

Figyelt kérdés

20-27 között gyakorlatilag vedeltem mint a disznó, 27 körül fékeztem le 15 hónapra.


Olyan 9 hónapja megint iszogatok, bár sokkal kevesebbet mint előtte.


2019. szept. 12. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Sosem késő megváltozni. De amíg nem tudod alkohol nélkül elképzelni a mindennapokat, addig ne akarj senkit, mert tönkreteszed őt lelkileg, magadat meg fizikailag :/
2019. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem hasonló életúttal rendelkezett a volt párom. Összejöttünk, tudtam végülis mibe vágtam a fejszém, de olyan csodálatos éveket töltöttünk együtt (5) pia nélkül hogy komolyan büszke voltam rá, hogy értem így megváltozott. Szültem neki egy gyereket, ismét elkezdett piálni, nekem meg elegem lett, szóval válás lett a vége.


Szóval igen, lehet barátnőd, családod, csak ne ess vissza az alkoholizmus mély gödrébe mert nagyon nehéz kimászni onnan.

2019. szept. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem unod még? Szabadnapos vagy, hogy tele kell szemetelni a rinyalasoddal az oldalt?
2019. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Bazsika itt a gyakorin már mindenki ismeri az alkoholizmusodat. Egyébként neked van tartós barátnőd, a piás üveg.
2019. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből azt látom, hogy többet iszol megint, mint 9 hónapja. Mikorra fogsz teljesen visszacsúszni?
2019. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
A gyakorikérdések tette tönkre az életed, nem az alkoholizmus.
2019. szept. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetemen is sokan vedelnek, mégis van nőjük.
2019. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Iszogatsz, tehát még mindig nem tetted le. Még mindig beteg vagy, ez még mindig alkoholizmus. Nem azt mondom, hogy nem lehet párod (sok masszív alkesznak is van), inkább csak azt, hogy minek? Miért akarod megnehezíteni mások életét? Bőven elég, ha magaddal cseszel ki, ne keverj bele másokat is!
2019. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan nőt, aki szeret inni ő is, aztán együtt rúghattok be, nem ordítja le a fejedet, mint egy hárpia.
2019. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!