Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan megbámulnak, beszólo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan megbámulnak, beszólogatnak férfiak az utcán, tömegközlekedésen, boltban, étteremben, sorban állásnál a pénztárnál stb. ez jó? Mit tudok tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Ha egyedül lennék, még oké, rendben, nem gáz, DE ha szüleimmel, barátnővel, egy haverommal vagyok, akkor is ez van.


Imponál valamennyire, de ma például szüleimmel megyek és már látom nekik is feltűnt, sőt hangot is adtak ennek.... cikinek éreztem.


Lehet valami szexuális kisugárzásom, amit a testalkatomnak, hajamnak, arcberendezésemnek köszönhetek, és szeretek csinosan öltözködni, de ez sok.... amikor jövök haza a boltból és jön utánam a kocsival, lehúzza az ablakot és megkérdezi elvihet e egy körre... :SSS


25 éves vagyok és sosem volt párkapcsolatom, mert egyetlen férfi nem akadt, aki komolyan vett volna.


2019. szept. 12. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%

Kerüld el a hmmm... hogy is fogalmazzam... kisebbségi városrészeket.


Amúgy kamukérdés, különben már lett volna kapcsolatod.

2019. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
49%

"25 éves vagyok és sosem volt párkapcsolatom..."

[link]

2019. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Mit takar az hogy csinos öltözködés? Nem lehet hogy ribizlisen öltözöl fel?
2019. szept. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem az utcai beszólások nem annyira ritkák. Különösen azoknak szoktak beszólogatni, aki valamivel kihívóbban viselkedik, mint az átlag, de lehet hogy egyszerűen csak szép vagy. A beszólogatókat nem zavarja az sem, ha társaságban vagy. De ha pl egy szép szál legény a társaságod, akkor ritkább:)


Mi az hogy komolyan vett volna? Komolytalan vagy? Mondjuk aki egy kérdést szentel a beszólogatásnak, legalábbis furcsa gondolkodású. :) nem beszólásképp:)

2019. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Húzz egy zsák ruhát magadra, szedjél fel vagy 20 kg felesleget, máris nem fognak beszólogatni. Á, de gondolom ezt meg úgysem teszed meg.

Ennyi idősen már rég meg kellett volna tanulni kezelni ezt a szituációt és lesz..rni az egészet. Ha meg nem dicsérnének téged, akkor meg az lenne a probléma.


Komolyan, sok lánynak sose jó semmi.

2019. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%
100% hogy te nem 25 éves vagy, de még csak lány sem.
2019. szept. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért törődsz vele?
2019. szept. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kamugép.
2019. szept. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Tanuld meg elengedni a füled mellett.

2. Jegyezd meg, hogy ez sosem annak a hibája, akinek beszólogatnak. Akármit felvehetsz, attól még az lesz a bunkó paraszt, aki megkérdezi, hogy elvihet-e egy körre.


Mivelnagy mellem van, engem az ilyenek garbóban is betalálnak. Volt, hogy rosszabb passzban ért a dolog, amúgy is nagyszájú vagyok, ilyenkor meg harapós is, és visszaszóltam egy ilyennek, hogy na akkor tessék, villantson valamit, aztán majd eldöntöm, akarok-e egy kört. Inkább fülét-farkát behúzva menekült. Szóval ez is egy stratégia, de az első hosszútávon jobb.

2019. szept. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kamu, csak nem a férfiakat szereti....

Általában a leszbi nők pattognak az ellen, ha a férfiak foglalkoznak velük.

Lásd feministák, meg ahogy kinéznek. Hupilila haj, stb, minél nőietlenebb legyen.

2019. szept. 13. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!