Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lenne fekete folt a múltoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne fekete folt a múltotokon, jobb lenne elmesélni párotoknak vagy inkább elhallgatnátok?

Figyelt kérdés

Megkockáztatnátok, hogy az őszinteség miatt veszítsétek el az áhított partnert? Vagy titkolóznátok és reménykednétek, ne derüljön ki?

Önös érdek elhallgatni vagy a másik megóvása, ill. a kapcsolat megóvása?



2019. szept. 14. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Hogy valamilyen fuggosegben szenvedett vagy bortonviselt, azt tudni szeretném. Úgyis kiderül.
2019. szept. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fekete folt, mikori sztori?

Pl ha XY-nal hogy paraznalkodtal mielott betoltotted a 16-ot, ahhoz semmi koze, de ha fegyveres rablasban vettel reszt, es azota is koroznek, haaat... azt en szeretnem tudni a paromrol.

2019. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Vannak olyan dolgok amit az ember soha senkinek nem mond el
2019. szept. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ,hogy mennyire fekete az a folt.Ha valami bűncselekmény,az úgyis előbb-utóbb kiderűl.
2019. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ erkölcstelen vagy illegális vagy mindkettő.
2019. szept. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, ezért:

"Minden rossz magában hordja a büntetését, anélkül, hogy az embernek valamit hozzá kellene tennie." /Nyomok a hóban/

2019. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem van erkölcsi,meg másmilyen fekete foltom is.Régebben elmondtam nagyjából ezeket.Most ennyi idősen ha megismerkednék valakivel,a durvákat nem mondanám el,nem gondolom hogy bárkinek bármi köze van ehhez.
2019. szept. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!

Elméleti kérdésnek szántam, nekem nincs ilyen problémám szerencsére. Olvasok egy könyvet, ott vetődött fel ez a kérdés. Érdekel, miként vélekednek erről az emberek.

Ha ti lennétek a másik fél, tehát a párotoknak lenne fekete foltja, akkor miként vélekednétek? Minden, de mindent szeretnétek tudni róla vagy néha jobb az áldott, békés tudatlanság?

2019. szept. 15. 13:31
 9/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek zöld kezet adtam! :)
2019. szept. 15. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem mondanám el, de ha szóba kerül akkor nem hazudnék. Pl. (ez csak példa) valamikor lefeküdtem a barátnőm férjével. Nem beszélnék róla senkinek, de ha a mostani párom megkérdezné, miért szakadt meg a barátságunk, akkor őszintén elmondanám.
2019. szept. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!