Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laila Qassam kérdése:

Szerintetek ez mi?

Figyelt kérdés
Anno 10 évig éltem együtt a volt párommal. Most hogy újra egymásra találtunk Facebookon megbeszéltük hogy lejön hozzám. Sok mindent elmesélt az életéről többek között hogy nagyon sokat dolgozik. Régen is dolgos ember volt. Első találkozás előtt Messenger írtam neki hogy tud e kölcsönadni mivelhogy albérletben lakom. Aztán hétvégén mikor lejött azzal kezdte mennyit kérsz és amennyit kértem annyit tett le az asztalra. Rákövetkező hétvégén szintén volt nálam megcsinálta a konyhában a villanyt mert hozzá cuccokat mindezt ingyen. Most pedig hogy lejött szintén adott pénzt a cipőre amit kinéztem magamnak egy szóra adta. Lényegében nem kevés pénzről van szó. Ami nekem furcsa hogy abban állapodtunk meg hogy ő hív hogyha van valami. Ami igen rendszertelen. Persze nem is akarom ráerőltetni magamat mert tudom hogy sokat dolgozik. Amióta Facebookon találkoztunk háromszor volt nálam. Beszélgettünk néha egy egy vicces megjegyzés elhangzott részéről például hogy milyen bugyi van rajtam. De ezen kívül semmilyen más közeledés felém részéről nincs vagy legalábbis nem volt a három alkalom alatt. Ma is csak két óra hosszát volt itt mert dolgozott egész nap és ment haza pihenni viszont a pénzt itt hagyta a cipőre meg még többet is akart adni. Megtehetné hogy itt alszik nálam de egyszer sem mondta ha három alkalom alatt hogy esetleg akarna itt aludni vagy bármi egyebet is akarna tőlem. Annyit mondott ma is hogy én voltam neki az igazi és azóta gyógyszeren él és soha nem tudja feldolgozni hogy elveszített. Ezt meg tudom érteni viszont nem értem hogy miért nem közeledik felém. Meg úgy egyáltalán nem értem hogy miért adja nekem a pénzét csak úgy ajándék ha nem akar tőlem semmit. Lehet bátortalan? Vagy esetleg később fogja elmondani?

2019. szept. 14. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Inkább élete szerencséje,hogy "elveszìtett".Te meg azt írod megérted,hogy ùgy ki van akadva miattad.Jesszus.

Van bőr az arcodon pénzt lejmolni tőle azonnal albérletre miután megtalált facebookon,majd elfogadni pénzt cipőre.Ezzel el.is mondtál magadról mindent.Majd kitalálod azt is mi lehet ez.Vajon mi,oda van érted,amit eTe is tudsz,ezért lehúzod pénzzel.

Azért nem közeledett,mert az ismerősei,családja mind óvva intik tőled.Remélem eléggé befolyásolható,vagy van annyi esze hogy távol tartsa magát a társaságodtól.

2019. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy a nők szégyene vagy! Még nem is találkoztatok, de már volt pofád pénzt kérni tőle, és azóta is folyamatosan nyúlod le szerencsétlent.. Mi az, hogy cipőre kérsz tőle? Nincs munkád, hogy vegyél magadnak, vagy nincs anyád, aki vegyen neked?! Curva gáz vagy, de tényleg.


Remélem, csak kamu ez a kérdés.

2019. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Így hirtelen a "Heaven Street Seven" együttes Dél-Amerika klipjének utolsó jelenete ugrott be amikor az utolsó a "főhös" által választott nő a főszereplő neki adott "szívét" így kiszívja a szívószállal és rögtön a pénzt kéri. Hasonló jellemnek tűnsz.


Tök mindegy mit tenne, nálad esélye már nincs, de van akkora idióta, hogy a te boldogságod a fontosabb neki. Nem lesz hosszú életű ez a karakter.

2019. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés nem kamú,akkor szégyeld magad.Már első alkalommal pénzt kunyerálsz.
2019. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználsz egy beteg embert,nem semmi.
2019. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mikor a 31%-os is téged szid, akkor ott már komoly gondok vannak!

Hogy tehetted ezt?

2019. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne dramatizáljunk. Akár mennyire kemény a világ vannak olyanok, akik egyenesek és nem fognak olyannak keresztbe tenni, akiket szeretnek. Olyanok is vannak akiknek van pénzük, de nem érdekli őket és szívesen adnak belőle, ha ezzel örömet okoznak és olyanok is vannak, akik emellé még úriemberek is. Azaz nem használják ki a helyzetet sose. A kérdezőnek gratulálok, hogy ilyen ember van az életében. Én szoktam számolgatni, de max 1-2 olyan embert ismerek, aki ilyen karakter volt és az sem ellenkező nemű. Örülj neki, hogy van egy ilyen kapcsolatod. Ha nem lesz belőle semmi, akkor is életed végéig emlékezni fogsz rá.
2019. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#7


És kap egy egérméretű szobrot "A legjobb szolga" felirattal, amely megőrzi dicsőségét a jövőnek.

2019. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy mondom, hogy az önzetlenséget ez nem zavarja. Az önzetlen embereket többnyire hülyének nézik. VAlójában annyira nem buták szerintem. Illetve ez a jutalmazás rész az ilyen embereket nem érinti.
2019. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én csak a leírt tényeket nézem.Az a helyzet,hogy a kötődés megmaradt benne,szeretne neked segíteni is,valahol szeret téged.De ott van egy DE.Elpattant benne valami,vagyis összetört.Amit nem biztos hogy vissza lehet már hozni.Nincs meg ugyanaz a vonzódás,érzi hogy nem tudna veled lefeküdni.Sok időnek kell eltelnie hogy ez megtörténjen.
2019. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!