Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevesebbet érek emiatt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevesebbet érek emiatt? Visszaesek a másik nem szemében?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ideje fontos volt számomra a sport, viszont most nyáron egy betegség miatt egy hosszabb időre abba kellett hagynom, már 2 hónapja, és most jöttem rá, hogy nem is igazán fogom tudni rendszeresen végezni...vagy lehet sehogy sem a következő években, most kezdtem az egyetemet egy nem könnyű szakon levelezőn (gépészmérnök) mellette főállásban dolgozom és ez minden energiámat és időmet leszívja szinte...azt a kicsit amit nem, pihenéssel kell töltenem, hogy megtartsam a lelki egyensúlyom...viszont most, hogy nem tudok sportolni veszem észre, hogy a testalkatom esik vissza, egyre kevesebb az izom rajtam, és egy kicsit több rajtam a zsír is...ha már ülök, látom hogy vannak kissebb zsírpárnák (állva teljesen lapos, vékonynak is tűnök szinte) és ez így csak rosszabb lesz...nagyon rosszul érzem emiatt magam, az évek alatt sikerült egy jó sportos testalkatot felépítenem...és úgy érzem, hogy emiatt egyre elhanyagoltabb, rosszabb leszek, kevésbé vonzó, tükörbe sem szivesen nézek már...leginkább nők véleménye érdekel, mennyire számít nektek, hogy sportosan nézzen ki a másik? Esetleg egy visszafogottabb átlagosabb (nem elhízott) testalkat is tud vonzó lenni nektek?


F vagyok természetesen.



2019. szept. 15. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Én is főállásban dolgozok napi 8, de inkább 9-10 órát, mellette pedig levelezőn tanulok (pénzügy). És mégis van időm és akaratom is heti 5ször bemászni még késő este a városba edzeni, pontosan azokat elkerülendő amiket írsz. Ha van hobbi ami kifizetődik az a sport, mellette (én legalábbis) jobban tudok teljesíteni a munkában es az egyetemen is
2019. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig 70%-ban az étkezésen múlik minden!

És hogyan is akarsz kapcsolatot, ha tulajdonképpen élni sincs időd? Akkor minek tetted ezt a Felnőtt párkapcsolatok kategóriába?


Hazánk a legelhízottabb ország Európában, szerinted, a te szavaddal élve, mennyivel érsz te így kevesebbet?

Ember, ilyen ésszel, mint amit itt produkáltál, kétlem, hogy akár egy félévet is kibírnál gépészmérnöki szakon.

2019. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudsz vonzó lenni, nem mindenki izmos pasit akar.
2019. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Heti 2* legalább szakíts időt a sportra, figyelj a magas fehérje bevitel mellett a változatos táplálkozásra! Ennyi!
2019. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz most sportolni, akkor nagyon figyelj a kajára. Sajnos én is hajlamos vagyok a hízásra és most nem is figyeltem az étkezésre,fel is szaladt 4 kiló. Vehetnél egy szoba kerékpárt, azon lehet tanulni is miközben tekersz egy kicsit.
2019. szept. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5. Ez egy jó ötlet, köszönöm :)
2019. szept. 15. 19:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat számít a genetika ilyen téren de a legtöbb ember egy jó testalkatot úgy is fent tud tartani, ha nem a sport az élete és nem jár minden nap. Mi párommal heti 1-2 nap eljárunk futni, én tornázgatok mellette kicsit és egész jó alakunk van így is. Szerintem neked is bőven elég lenne ha heti 1-2 nap kicsi mozgással szinten tartanád. Elég egy esti kocogás is vagy ilyesmi ami hétvégén belefér.
2019. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tud vonzó lenni igen!
2019. szept. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!