Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az informatikus pasik elsősorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az informatikus pasik elsősorban az elit fizetésük miatt ennyire népszerűek a nőknél?

Figyelt kérdés
2019. szept. 16. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem népszerűek. A többség szerint dögunalmasak.
2019. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Igen, meg az intelligenciájuk miatt.


Egy jó informatikusnak a matematikában is otthon kell lenni, ami önmagában feltételezi, hogy jó képességei vannak.

2019. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rockarc ***** válasza:
94%

Egyszer voltam egy olyan randin, ahol a masik "elszolta" magat, hogy nem birja az informatikusokat. Ebbol kifolyolag nem eppen pozitiv tapasztalati voltak. Ne felj, nem is hivtam tobbet randira.


Minek neked no? Szerintem te eleg jol eleldegelsz a tevkepzeteidben.


43F

2019. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Szerinted egy búza geek kinek az? Összexarná magát, ha ráüvöltök.
2019. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Én úgy tapasztalom hogy az informatikus pasik többnyire a legkevésbé sem népszerűek a nőknél, tök mindegy milyen a fizetésük. Az a kevés aki igen, nem a munkája miatt.
2019. szept. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az olyan informatikusok, akik megfelelnek a sztereotípiáknak, azok jó eséllyel nem népszerűek a nők körében. És igen, ők biztos megijednének, ha a 4-es, őskorból ideimportált válaszoló rájuk üvöltene.

Akik meg amellett, hogy informatikusok, még jó/átlagos külsővel és jó beszélőkével is rendelkeznek, azok valószínűleg azért népszerűek, mert megfelelőek az adottságaik. Csak mert valaki informatikus, nem gondolnám, hogy hanyatt dobja magát neki egy nő.

2019. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ismertem egy informatikus pasit: full gazdag (több milliós fizetéssel), magas, kigyúrt, szolis pasi.


Ezt csak azért mondom, hogy ne úgy képzeljétek az összes informatikus pasi úgy néz ki, mint Bill Gates.

2019. szept. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Álltalában igen.Na meg sokan azt gondolják,hogy ezek a psik szuperintelligensek.Pedig a legtöbb egy beképzelt alak.
2019. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%
ELIT FIZETÉS
2019. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem, bátyám és kb a teljes baráti társaságom programozókból vagy valamiféle informatikus ággal foglalkozóból (tesztelő meg ilyesmi) áll.

Nincs mindenkinek párja, és mondok jobbat, többségüket ha elhagyná esetleg a felesége/barátnője, akkor nem kicsit lennének bajban. Van egy-két kivétel, de a legtöbbjük egyáltalán nem népszerű a nők körében, ha meg mégis, akkor annak semmi köze a fizetéséhez. Fiatalon, általában még egyetem alatt összeszedtek egy nőt, akivel aztán összeházasodtak és gyerekeik lettek, és valahogy úgy maradnak, de ha most, 30+ kellene párt keresniük, akkor hiába a sokszázezer/milliós nettó fizuk, nagyon nehezen menne. A férjemnek meg könnyen ment, mert vicces, nyitott, magabiztos, jó fej volt, már az előtt összejöttünk, hogy bármit tudtam volna a foglalkozásáról, az összeköltözésig meg a fizujával sem voltam képben. A testvérem vezető fejlesztő egy egyre népszerűbb cégnél, gondolhatod, hogy nincsenek anyagi problémái (a férjem pl kevesebbet keres nála, hiába programozók mindketten, itt is azért meredek különbségek lehetnek), saját lakás, új kocsi, izgalmas hobbi, nem is csúnya, de kicsit magába forduló, csendes, nem valami magabiztos a magánéletben, tartós kapcsolata még nem volt (32 éves). Na vajon elég-e a pénz ez alapján? Az ember lánya párkapcsolatot nem a pénzzel létesít, egy bizonyos alap minimum felett már kicsit se fog számítani a konkrét összeg.

2019. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!