Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bolondítsam meg 2 hét alatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bolondítsam meg 2 hét alatt?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, kint dolgozik külföldön. Régóta beszélgetünk, csók volt többször is. Viszont nem érzem azt, hogy ő még odáig meg vissza lenne értem.

2 hét múlva jön haza. Addigra szeretném elkérni, hogy úgy akarjon ő is engem ahogy én őt. Azt akarom, hogy ő kérje találkozzunk, azt akarom belém bolonduljon a két hét alatt. Na de hogy érjem ezt el? Mi a titok ami minden férfit megfogna?

És most nem a sablonos szex dologra stb gondolok. Hisz csak beszélgetni tudunk a két hét alatt.



2019. szept. 18. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
65%

Rossz hírem van, nincs olyan titok amivel minden férfi/nő "megfogható", csak olyan amivel az adott partner - ezt viszont nem tudja neked senki megmondani mi az, mert nem látunk a másik fejébe. Te beszélgetsz vele, neked kell kipuhatolnod.

Ha viszont csók már volt, akkor nagy az esélye hogy más is lesz amikor találkoztok, sok sikert és használjatok óvszert :)

2019. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D a lényeg az, hogy én már tényleg még csak célozni sem akarok arra hogy találkozzunk. Végre azt akarom hogy ő akarjon látni. A szex pedig nem tudom. Vagy nem mer vagy nem tudom.. Nem akarná? Ha csók van akkor miért nem akar szexelni??
2019. szept. 18. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Több opció lehetséges hogy miert ne akarjon valaki szexet a másikkal egyből. Lehet tényleg komolyan párt keres magának nem kalandot.Lehet fél lehet nem volt meg szexuális kapcsolata. Annyi mindenre lehet gondolni de erre csak ő tudja a választ!😊 Sok sikert
2019. szept. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
28 éves felnőtt férfi. Szóval kizárt, hogy szűz. :(
2019. szept. 18. 17:28




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!