Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít gáznak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít gáznak, ha valaki interneten ismerkedik meg valakivel?

Figyelt kérdés
Sokszor keveredtem már olyan kellemetlen párbeszédekbe (leginkább az idős korosztályba tartozókkal), melynek a témája az volt, hogy interneten ciki ismerkedni. Ugyanakkor sokszor látom a suliban, járművökön és egyéb helyeken is, hogy a fiatalok előszeretettel használják a Tindert. Szerintetek tényleg cikis ez még, vagy már nem olyan időket élünk? Az én véleményem szerint nem elitélendő ez a mai világban, én is a Tinderen ismertem meg az első barátnőm. Nem feltétlen kell azzal utólag foglalkozni, hogy ki milyen módon is találkozott valakivel. De valahol azért még is érdekelne, hogy az emberek mit is gondolnak ezzel a témával kapcsolatban. 19F

2019. szept. 18. 15:22
 1/10 Diazepam ***** válasza:
49%
Számomra teljesen megöli a varázst. Olyan mintha bemennél a boltba vásárolni egy párt magadnak, aztán vagy bejön vagy nem. Élőben ismerkedésnél legalább nincs az a bizonyos csalódás, hogy a képen magasabb, jóképűbb, vékonyabb, élőben meg...
2019. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Miért lenne gáz? Ha két ember ilyen módon egymásra talál, akkor az mindenképpen csak jó lehet. Konkrétan három olyan esetet tudok mondani, amiből házasság lett. Nem tudom, mennyire idős az az idős korosztály, aki ezt leszólja, de maradjunk annyiban, hogy az idők változnak. Persze tök jó, ha az ember spontán módon megismerkedik valakivel, akivel egymásba szeretnek. Úgy egyszerűbb a dolog, de egyre többen vannak, akik egyszerűen nem mozognak olyan közegben, ahol ismerkedni tudnának. Akkor ők ássák el magukat? Szóval nem gáz, meg különben sem kell az ilyen károgókkal foglalkozni, mert bármit teszel, mindig lesz valaki, aki máshogy gondolja.
2019. szept. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rockarc ***** válasza:
72%

A netes ismerkedesekbol kottetett hazassagok kisebb aranyban vegzodnek valassal, mint a hagyomanyos uton torteno ismerkedesnel, mind rovid, mind hosszutavon. Az elejen az erzelmi elhomalyositas nelkuli tudatosabb valasztas ugy latszik meghozza az eredmenyet. Az tartja cikinek, akinek nem megy.


43F

2019. szept. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire se gáz kinek igy kinek úgy...nekem volt ehy csodás kapcsolatom ami neten kezdödött! 25F
2019. szept. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Ma már teljesen elfogadott. Nagy előnye, hogy a töketlen fiúk is könnyebben vágnak bele. A másik nagy előnye, hogy kitágulnak a lehetőségek, könnyebb olyat találni, aki minden tekintetben megfelelő.
2019. szept. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hétvégén egy esküvőn voltunk, ahol a vőfély hangoztatta többször is, hogy a pár egy buliban ismerkedett meg. Ez volt az első alkalom, hogy azt éreztem, nem akarnám ha majd a mi esetünkben az egész násznépnek azt kéne hallgatnia, hogy "jobbra húzták egymást a tinderen". A saját korosztályunk előtt nem titok, hogy így ismerkedtünk meg, az idősebbeknek meg csak annyit mondunk, hogy hát egy városba költöztünk, egy helyekre jártunk, persze, hogy megismerkedtünk :D
2019. szept. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Sztem nem gáz; ebben a rohanò világba meg hightech korszakba.

Az mâr más, hogy talâlsz-e valakit!

2019. szept. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5 Senkire ne mondj olyat, hogy töketlen, pláne ismeretlenül ne! Ezek sértő kifejezések, amit csak téged minősítenek.
2019. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az se gáz, ha az első nap lefeküdtök, amikor találkoztatok.


Valakit nem zavar ez. Valaki pedig előbb kiismerné a másikat, főleg ha hosszú távon tervezne.


Akkor csináljátok, amikor mindkettőtöknek oké a dolog. Nincs olyan, hogy x idő ribis vagy prűd.

2019. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9-es vagyok, ne haragudj, véletlenül rossz kérdés alá írtam a választ.


Hogy írjak normális választ is:


Szerintem teljesen oké, egyáltalán nem "gáz". Több ismerősöm interneten keresztül jött össze, és igazi minta-kapcsolatuk van :)

2019. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!