Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komoly kapcsolatban ezt mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatban ezt mire véljem?

Figyelt kérdés

Imserősök vagyunk, be is jövünk egymásnak.

beszélgettünk sokat..

Nem lépett, mert azt várta hogy én lépjek egy idő után, így mondhatja azt, hogy teljesen ártatlan, és a másik hajtott rá.

Ezt mégis mire véljem?

F


2019. szept. 18. 19:17
 1/6 A kérdező kommentje:
*addig meg ment a részéről a flörtölgetés.
2019. szept. 18. 19:26
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Flörtölgetett, nem jelent semmit. Ha komoly kapcsolatban van, nem is fog lépni, és nem azért, hogy azt mondhassa, később, hogy ártatlan volt, őt elcsábították. Te vagy a férfi, neked kell kezdeményezned, ha úgy érzed megkaptad a jeleket!
2019. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán tényleg azt várja, hogy férfiként lépj felé. Én például örülnék valami hasonló szituációnak. Bár én sokszor már fél lábbal kint vagyok a kapcsolatomból, és szintén van, aki bejön, régóta ismerem. Csak hát szerintem tök hülyén jönne ki, ha nőként beégetném magam. Sorry, de félre értettem a múltkori kávézgatást.. Kicsit égő lenne. :-D
2019. szept. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óvodás.
2019. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mióta van komoly kapcsolatban a leányzó? Mennyi idősek vagytok ?
2019. szept. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az egészet nem értem. Most jött valaki, akivel kapcsolatba lépett? Mert akkor ennyi, csak flört volt, előfordul.
2019. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!