Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megsérti azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megsérti azt a nőt akivel összeakar jönni, és a nő kijelenti ha nem fejezi be a sértegetést nem lesznek a késöbbiekben "jóban" akkor miért sèrtődik meg a férfi?

Figyelt kérdés
A pasi játsza ennek ellenére a sèrtődőst a bocsánatkèrés helyett.
2019. szept. 18. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Kérdés: A sértés egyirányú volt vagy oda-vissza volt? Ha csak egyirányú akkor egy paraj, ha oda-vissza akkor már nem feltétlenül.
2019. szept. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Mer' egy büdös bunkó, azé'. Komolyan nem.hiszem el, hogy ezt meg kell kérdezni.

Mielőtt kérdezed: ezért is sérteget.

Kell neked egy ekkora bunkó? Jobbat nem tudsz felszedni, komolyan?

2019. szept. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egy irányu volt és tobbszor is megtortent a ferfi reszerol.megis o van megsertodve, meg flegmazik..
2019. szept. 18. 21:03
 4/8 A kérdező kommentje:
Eleinte jol kijottunk es parszor sertegetett de akkor inkabb kerultem es utoljara megmondtam nem leszunk joban ha igy folytatja..
2019. szept. 18. 21:03
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert nárcisztikus. Serti az egojat hogy nem vagy minden mozdulatátol elajulva. Ferfi vagyok, de az ilyen embert hagybam azonnal.
2019. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak arra voltam kivancsi mas,hogy latja,hogy ezutan meg mire fel jatsza o a sertodost... Amugy levegonek nezem.
2019. szept. 18. 21:25
 7/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Még időben rájöttél h nem kezdesz taigetosz pozitív pasival aki attól férfi ha a nőbe rúg bele és neki áll feljebb ha a nő nem tűri h megalázzák stb,az ilyen bántalmazó elnyomó birtokló idióta karakter ,engedd el.
2019. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem is kergetett egy ilyen egy társkeresőn, folyamatos szexuális poénok, meg sértegetések. Mikor rá szóltam lekopott, de később megírta azért mert én ilyen voltam vele, mást hívott át magához. Nagyon sajnáltam, és végtelen szomorú lettem, hogy nem lehettem az áldozata. Tiltó listás.
2019. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!