Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar mindenki kapcsolatot, ha én sokkal lazábbra vágyom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy most ribizlinek fogok tünni, de 16 éves korom óta csak komoly kapcsolataim voltak (3 és 5 éves), most eszembe sincs belemenni egy újabb ilyenbe. Szeretek egyedül lenni, de persze jól esik, ha próbálkozik valaki viszont már az elején leszögezem, hogy nem komoly kapcsolatban gondolkozom. 2 srác eddig belement, de rövid időn belül az lett a vége, hogy úgy viselkedtek, mintha együtt lennénk. Nem akarok fűvel-fával szexelni és kihasználni se senkit, de jól esne most egy ideig csak magammal foglalkozni. Teljesen jól érzem magam egyedül is, de ha olyan srác közeledik, aki egyébként nekem is bejön nem tudom (akarom) simán elustasítani. Mindenhol azt hallom milyen szemetek a pasik, nem akarnak kapcsolatban élni, csak arra mennek stb. Valahogy én egyáltalán nem ezt látom, vagy elrontom valahol a dolgokat? Hogyan kell a helyén kezelni egy laza kapcsolatot?

Privátba ne írjatok, mert nem válaszolok.

23/L


2019. szept. 18. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már az ismerkedés legelején mondd el őszintén, hogy Te laza kapcsolatot akarsz. De tényleg az elején. Különben egyre nehezebb lesz.
2019. szept. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Első alkalommal beszélj arról, hogy mennyire szereted a gyerekeket, akár már jövőre szülnél. Menekülni fognak :)
2019. szept. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 :D

Általában egyébként olyan srácok próbálkoznak, akiket ismerek. Az elmúlt 2 hónapban egy frissen megismert fiúval volt randim, ahol még előtte megemlítettem, hogy még nem állok készen egy új kapcsolatra, aztán persze abból sem lett semmi. Valószínűnek tartom, hogy attól félnek, hogy mással is akarok kavarni mellettük, pedig egyáltalán nem erről van szó. Nem zárkózódom el attól, hogy szeremles legyek, de az előző kapcsolatom elég nagy törés volt az életemben, így a közeljövőben kevés esélyt látok rá, de ettől függetlenül még vannak igényeim, amit szinten tudok tartani persze, de az azért nagyon nem ugyanaz.

2019. szept. 18. 22:42
 4/5 anonim ***** válasza:
40%

Pont ilyen laza kapcsolatot keresek. Ha tisztáztuk, úgy csináljuk 🤭


Budapesti férfi

2019. szept. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert a csak dugásra vágyó nőknél is 99%-ban az a belépő, hogy a férfi komoly kapcsolatot akar.


Ha egy férfi bevallja, hogy lazát akar, akkor a nők 99%-a kizárja. Ezért kell kamuzni, mert az őszinteség hátrány.

2019. szept. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!