Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen a megalaztatason?

Figyelt kérdés

Barati tarsasagban bemutattak egy ferfinek , aki hat evvel idösebb mint en es attól a perctöl csak velemvolt elfoglalva . Ez igy ment sok közös programmal , keszitett rólunk közösfényképet , az ö kérésére , sokat kereste a tarasasagom, mar szinte összeboronáltak , mert mindig egyutt kacagtunk , mindig ugratott stb

Mint egy pár .

Már csak arravártam , hogy bevalljaaz érzéseit

Erre az unikatestverem barátjának lányrokona kezdte kikérni a véleményét erröl arról es kezdett lógni a nyomában . Mindenki várta , hogy lepattintja a lanyt , de azóta röhigcsél vele es csinál amit a lány mond , gavalleroskodik.

Mindenki kellemetlenul erzi magát és engem sajnálnak , hiszen igéretes volt a dolog . Nagyon szegyellem , hogy hirtelen áldozat lettem , mert elfogadtam egy pasi közeledését jóhiszemuen, es ez lett belöle , most mindenki engem sajnal

A lany meg röhög rajtam es direkt elöttem szerepel . Gondolkdom abban , hogy otthagyom a barati tarsasagot . Én nem akarom, hogy sajnáljanak , se hogy áldozatnak nézzenek

A pasiba szerelmesvoltam



2019. szept. 18. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Tanulságot azért segítsünk levonni?


Ne csak a sült galambot várd, ha tetszik valaki, mert mint látod, egy vonzó, szingli férfi körül mindig lesznek cserfes kiscsajok akiknek szintén bejön, és talán nem töketlenkednek.

2019. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Rockarc ***** válasza:
83%

Lepj tovabb, majd az elet eldonti, hogy jo dontes volt-e, hogy "lecsaptak" a kezedrol. Szerintem nem jartal feltetlenul rosszul, ha ennyire el lehetett teriteni. Ez akkor is megtortenhetett volna, ha mar korabban osszeboronalodtok.


Egy kapcsolatnal fontos, hogy haladjon elore. Ha megrekedtetek egy ponton, akkor neked is megvan a lehetoseged, hogy kozelebb rantsd magadhoz. Valoszinuleg vart valami visszajelzesre, de azt nem tudta dekodolni, hogy szabad palyat adtal neki. Igy mas iranyt vett. A tanulsagot erdemes levonni, de en olyan nagyon nem bankodnek, biztos nem szazas egy ilyen ember, ha csak ugy fakepnel hagy egy masikert.


A barati tarsasagot meg ne hagyd ott. Egyreszt te regebb ota oda tartozol, masreszt mindenki latta mi tortent. Ha odajonnek szanakozni rajtad, akkor csak legyints ra es spongyat ra felkialltassal jelezd, hogy nem erdekel mar a tema. Onnantol ok sem fogjak eroltetni. Te pedig kezd el masfele ismerkedni.


43F

2019. szept. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az , hogy szivesen voltam a társaságában és töltöttem vele idöt , kedves voltam vele , stb , az nem vlt elég visszajelzés? Mit kellett volna, gombolni a sliccét ?
2019. szept. 18. 23:48
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Bevallja az érzéseit? Miről? Egy buliban mutattak be neki pár órája kislány..
2019. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Ha a csaj rajtad röhög, akkor nem is tetszik neki igazából a srác. Inkább téged akar legyűrni. Addig kell neki a pasi amíg látja hogy legyőzhetett téged. Az ilyet észre kell venni hamar és ha komolyan gondolod kicsit kiállni ellene apróbb kis megnyilvánulásokkal. A srác meg nem tudja mit akar, de ha nem kavar be a csaj lehetett volna jó ez. Ha gondolod bosszantsd a csajt valamivel, de ne direkt hanem úgy hogy a barátaid ne vegyék észre csak azt hogy a csaj leég valamik miatt. Ezeket sokan annyira profin csinálják hogy maguk se veszik észre. Pl, ez a csaj is csinálja ezeket gondolom, azért is érzed magad kellemetlenül a társaságban. Ezt ne hagyd.
2019. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Rockarc ***** válasza:
77%

Minden ember mas. A legtobbje osztonszeruen eli meg a kapcsolatait es igen, a masik ramaszott, ha kellett a fejet is elcsavarta, az szamara egyertelmu volt. Reszedrol bizonytalan volt, hogy mehet-e tovabb, vagy sem, hezitalt, es kozben bejott mas a kepbe, ennyi tortent.


A legtobb esetben eleg lenne amit tettel, egy jo onbecsulessel rendelkezo ferfi addig megy, amig engedik. Nem azt nezi, hogy mehet-e tovabb, hanem azt, hogy hol van a hatar, amig elmehet. Nala ez hianyzott. Latvanyosabb megerositesre vart.


Az a lenyeg, hogy nem rontottal el semmit. Biztos volt olyan mumentum, ahol ha felveszed a nadragot es a szajaba ragod, hogy gyere mar, akkor feled billent volna a merleg. De nem biztos, hogy egy ilyen emberrel jol jartal volna, aki ennyire nem mer lepni. Gyava volt es inkabb a konnyebbik utat valasztotta. Az ilyen ferfiak mellett panaszkodnak a nok, hogy nem erzem nonek magam mellette. Ez mind egy torol fakad. Sajnald egy kicsit, de ne azt, hogy nem jott ossze, hanem azt, hogy tul konnyunek talaltatott, nem o volt az igazi.


43F

2019. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%

aldozati szerepbe te raktad sajat magad, es nem eleg hogy a haverok sajnalnak, meg a gyikozoktol is ezt varod el

a helyzet az hogy tul sokat gondoltal bele ebbe a kapcsolatba

az hogy fotozik meg keresi a tarsasagod az meg nem jelenti azt, hogy el is vett

belezugtal es nyilvan elkezdtel vele almokat szovogetni, de lehet hogy volt vmi aprosag, amibol o arra kovetkeztetett, hogy nem vonzodsz hozza annyira, vagy tul toketlen a csavo, hogy eldontse, hogy mit akar toled es a nagy tesze-tuszaban te estel a ket szek koze mert a masik kiccsaj meg racsapott, ami nyilvan minden ferfinak imponal, meg akkor is ha van egy masik kiszemelt, akivel esetleg lassabban indulnak a dologok


a megalaztatas erzese csak a fejedben van es minel tobbet beszelsz errol a haverokkal (akiknek amugy semmi kozuk a te romantikus eletedhez) annal jobban fogjatok egymast belevinni a sajnaltatasba


probalj kicsit kiszakadni ebbol es kivulallokent nezni (ahogy mi) a helyzetet


nincs mit ezen szegyelni, lesz meg valoszinu hasonlo, igy jarunk mi nok, akik konnyen belehabarodunk a ferfibe, aztan mindenfelet kitalalunk a kis fejecskenkben, es amikor a ferfi nem a mi forgatokonyvunk szerint cselekszik meg mi vagyunk meglepodve, hogy dehat mie?


legkozelebb tessek jobban kommunikalni az illetovel


"Az , hogy szivesen voltam a társaságában és töltöttem vele idöt , kedves voltam vele , stb , az nem vlt elég visszajelzés?" Nem!

40 eve alatt megtanultam a sok tucat ferfikapcsolat soran, hogy szobol ertenek a gyerekek!!! Vagy abbol, hogy gombolod a sliccet... abbol is nagyon jol ertenek, de vigyazz, hogy mire van szukseged. Ha baratsag+extra, akkor mehet a slicc, ha tartos kapcsolat, akkor tessek beszelgetni vele!

2019. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Ne sajnáld, hogy nem jött össze vele. Akit ilyen könnyű "elszeretni", az egy megbízhatatlan szar alak.
2019. szept. 19. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Az, hogy kacarászik veled és jót beszélgettek, még nem jelenti azt, hogy be is jössz neki. Ha tetszettél volna, akkor egyből elkezd jobban nyomulni.

Egyszerűen arról van szó, hogy a másik lány jobban bejön neki, nyitottabb a flörtjeire, és a pasi is jobban nyomul.

Ebben soha nem volt több barátságnál, csak te értetted félre a jeleket.

Ha a baráti körben ezt ennyire cikinek érzed, akkor egy kicsit hanyagold őket, amíg te összeszeded magad, a párocska közt pedig esetleg lecseng ez a lamúr.

2019. szept. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mássz rá, ennek úgy látszik az kell, csak abból ért, bár szerintem annyit sem ér, ha ilyen könnyen viszi bárki. Felesleges idöpazarlás az az ember.
2019. szept. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!