Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha megláttok egy nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha megláttok egy nektek tetsző férfi ujján egy gyűrűt, akkor feltételezitek hogy kapcsolatban van, vagy úgy gondoljátok hogy az simán csak egy gyűrű?

Figyelt kérdés

2019. szept. 20. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt feltételezem, hogy nős.
2019. szept. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom, hogy házas.
2019. szept. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha karika a gyűrűsujjon akkor gondolom, h nős, ha pecsét akkor nem feltételezem azt.
2019. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1%
Figyeled a pszichológiámat? Én gyűrűt hordok, noha nem vagyok házas, barátnő sincs most, de a nők működése az, hogy foglalt férfi kell nekik. Rám hajtanak és felszedem őket a gyűrű által. Aztán jön a meglepi, hogy nincs is senkim, de eddigre már le vannak qrva. 🙂
2019. szept. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Én is mint a 4.!!!


Hordok jegygyűrűt, még sincs feleségem. Sok nőt taszít, de sokat kifejezetten vonz, mert tudják, hogy nem akaszkodom majd rájuk és nem kell barátnő-háziasszonyt játszaniuk majd.

2019. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Ha meglátok egy nekem tetsző férfi ujját egy karikagyűrűt akkor arra gondolok, hogy bizonyára házas, és igyekszem többet meg nem látni, mivel eszembe sincs próbálkozni ilyen embernél.

És remelem, hogy majd ha az én férjem ujját látnak gyűrűt más nők akkor ugyanígy a másik irányba fordítják a fejüket.

2019. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sztm Neked inkább agyadra ment a sok sperma 🤣

Viccet félretéve, aszex vagy, keres olyan párt.

N 30

2022. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!