Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeség lenne ráírni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség lenne ráírni az exemre?

Figyelt kérdés

Nem épp békés körülmények között szakítottunk: sokat veszekedtünk akkoriban (egy ideig se veled-se nélküled kapcsolat volt), elege lett, és azt mondta, hagyjuk inkább ezt az egészet. Azóta eltelt két hónap. Az elején jól viseltem, beszélgettem, flörtölgettem más lányokkal, de senkivel se tudtam úgy elbeszélgetni, mint vele. Aztán most a napokban rám tört a nosztalgia, hogy milyen jó volt vele (mert mikor épp jó volt, akkor nagyon-nagyon jó volt), hogy mennyire hiányzik. És így nemcsak a nosztaliga, hanem a melankólia is... Azon gondolkodom, talán ha mindketten felnőttebben kezeltük volna a dolgot, talán meg lehetett volna oldani a problémákat... És talán jó lenne még egyszer megpróbálni. De nem tudom... Ő mondta ki a végső szót a szakításnál, így kissé megalázó lenne ráírni, hogy "nem próbáljuk meg mégis?" Mit gondoltok? Ti mit tennétek?


22/f

20/l


2019. szept. 20. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nagyon gáz lenne. Magadat csicskítod be.
2019. szept. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zsoltmester ***** válasza:
100%
Hagyd.
2019. szept. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

“Azon gondolkodom, talán ha mindketten felnőttebben kezeltük volna a dolgot, talán meg lehetett volna oldani a problémákat.” - igen, kb. ez a “se veled, se nélküled”-kapcsolatok definíciója. Tanultál belőle, legközelebb okosabb leszel.

“Ő mondta ki a végső szót a szakításnál, így kissé megalázó lenne ráírni, hogy "nem próbáljuk meg mégis?"” - nem “kissé”, hanem nagyon. Hagyd...

2019. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Megalázó??? Miért ? Mert az emberek éreznek és mondjuk ezalatt a két hónap alatt miután lenyugodtál átértékelted az akkori szituációt? Mennyivel könnyebb lenne ha őszintén eltudnánk mondani mit is érzünk és mit miért tettünk ha bármikor is rosszul reagáltunk egy helyzetre. Írj rá de ne ezzel, beszélgessetek ha látod hogy barátságos és vevő a társaságodra esetleg érzel rajta olyasmit hogy ő is hajlana erre akkor szép lassú lépésekben lehet haladni :) Randizzatok újra beszelgessetek sokat és meglátjátok hogyan is alakul.
2019. szept. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amikor az ember szerelmes, megtesz olyan dolgokat, amik miatt el kell dobnia a büszkeségét. Hülyeségnek tűnnek a világ szemében. Te döntsd el, mennyire fontos neked, és ha úgy érzed, tegyél érte!
2019. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!