Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire veszélyes ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire veszélyes ez?

Figyelt kérdés

Az exemmel, akivel 5 éve szakítottunk, végig jó kapcsolatunk maradt, kimaradtak évek, mikor nem is tudtunk egymásról, de amint találkoztunk, vagy beszéltünk, onnan tudtuk folytatni, ahol abbahagytuk. Mindig fontosak voltunk egymás számára, 18 évesen jöttünk össze, akkor még egész mások voltunk, sokat veszekedtünk, így vége lett.

Nemrég szakítottunk mindketten a párunkkal, most ismét beszélünk, minden lelki dologról.

Nem akarom elveszíteni őt az életemből, mert nagyon pozitív hatással vagyunk egymás számára most már. Beláttuk, hogy kapcsolati szinten nem működik, tönkretesszük egymást, de így jó.

Lehet ennek rossz vége?

23L


2019. szept. 20. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Bocsi, de hogy van ez?

Most vagy 23. 5 éve szakítottatok, vagyis 18 éves korodban. Azzal a sráccal, akivel 18 évesen jöttél össze...

Nem lehetett egy hosszú kapcsolat. 😂🤣😁

Lehet semmi jelentősége, csak megakadtam a számoknál 🤔

2019. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarnak itt a számok, mert nem arról szól, hogy rövid volt-e vagy hosszú. Tarthatott az egy évig is! Én azt nem értem, mi lehet az a rossz vég? Barátság, főképp az őszinte, szeretetteljes, csak jó lehet, jó véggel, már ha vége lesz egyáltalán.
2019. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, 18 évesen szakítottunk, de csak 8 hónapig voltunk együtt. Azalatt az idő alatt viszont nagyon sok mindenen átmentünk, szerettük egymást őszintén.


Arra gondolram, hogy exszel fent lehet e tartani ezt a jó viszonyt szerintetek.

2019. szept. 20. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:

„...kapcsolati szinten nem működik, tönkretesszük egymást"


Honnan ez a bizonyosság hogy így érettebb fejjel nem müködne mint párkapcsolat? 18 évesen még gyerekek voltatok, 5 év alatt ebben a korban sokat komolyodik az emberek többsége, esetleg megpróbálhaznátok újra, ha egyéb akadálya nincs. Persze ha veszélyesnek tartod akkor inkább kerüld vele a testi kontaktust :)

2019. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva, nem tudom. Nem akarom újra ugyanazt, tény, hogy mindketten sokat fejlődtünk, de félelem van bennem, és nem biztos, hogy kockáztatnám, hogy ezt a jó viszonyt tönkretegyem.

Ez az egyik, a másik meg, hogy abba srác,akivel most szakítottam, még mindig szerelmes vagyok, azért nagyon friss a dolog, nem megy ilyen könnyen az elengedés. Új kapcsolatot elképzelni sem tudnék.

2019. szept. 21. 12:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazából nyerhetnél is a dologgal, ha mernél kockáztatni.
2019. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!