Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy egy kapcsolatban már úgy éreztétek, hogy legszívesebben szakítanátok, de valamiért kitartottatok az illető mellett?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy volt valami, ami mégis hozzá láncolt az illetőhöz, olyankor is, amikor a vonzalom már nem igazán volt jelen. Biztonságot nyújtott valamilyen téren, vagy féltetek a magánytól, stb.

Ha lehet írjatok kort és nemet is, léci.



2019. szept. 21. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A szakítás meg sem fordult a fejemben, hiszen ő a férjem, az életem párja, akivel tudom, hogy milyen jó tud lenni, ha folgozunk kicsit rajta. 15 éve vagyunk együtt, 2x voltunk gödörben, mind a 2x 1-2 hónap alatt rendbehoztuk a házasságunkat, sok programmal, tudatos kedveskedéssel, sok szex-szel. Bátran ki merem jelenteni, hogy szerelmesebb és boldogabb vagyok most, mint az elején. 😊
2019. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Pont így vagyok most, tudom, hogy lépnem kellene, mégsem tudok. 9 éve ismerem, eleinte nagyon jó barátom volt, 3 éve pedig a párom. Tudom azt, hogy mennyire tud működni ez az egész köztünk, így képtelen vagyok meglépni a szakítást. 22/L, 27/F
2019. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem korábban volt ilyen. Féltem az újtól, féltem a magánytól, igen, meg a korábbi szép élményeinket sem akartam csak úgy eldobni, azokhoz ragaszkodtam inkább, hiszen szerelmes már nem voltam, csak megszoktam, hogy ő van mellettem. És az ismert rossz még mindig biztonságosabb érzést nyújt, mint az ismeretlen. Aztán végül csak megléptem, és hiszed vagy sem, olyan felszabadult és boldog mint akkor, azelőtt még sosem voltam (főleg nem vele).
2019. szept. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Igen, én is ilyenben vagyok...

Pont azért, mert nem is úgy mondanám, hogy "legszívesebben szakítanátok", mert pont, hogy legszívesebben azt szeretném, ha minden igazán működne közöttünk, a vonzalom például.


Mert valami nem működik, de minden más meg tökéletesen, és azok is nagyon fontosak. Emellé jön még a kötődés, pláne ha évek óta együtt is éltek.


Hiszen nem arról van szó, hogy megundorodtam volna túl vagy egyáltalán nem szeretem, nincs már semmi jó. Pont ezért nehéz nekem ez a döntés. Ráadásul hiányzik is, ha arról van szó hogy elhagyom, valamiért képtelen vagyok/voltam megtenni.

Irtó szar egy dolog. :/

2019. szept. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ezt hívják házasságnak :)
2019. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzed, lépj ki. Úgy is az lesz a vége, hogy a magad kárán tanulod meg, hogy így kell cselekedni.
2019. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt, de most végre megléptem, amit kellett. Egyszerre fellélegeztem, de fájt is. Nem mondom, hogy könnyű nélküle... de mellette sem voltam boldog már.
2019. okt. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, most is ez a helyzet. Csak lehúz anyagilag, mindenben engem hibáztat, elvárja hogy mindenhova én hívjam meg, ő meg semmit se fizet. De szeretem, nélküle senkinek érezném magam.

19L

2019. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

@12:05

#8-aska, ne aggódj, pár év múlva megjelenik majd benned a fészekrakási ösztön, akkor majd mellette fogod senkinek érezni magadat és minden lelkizés nélkül lecseréled egy férfire.

2019. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 nyugi, nem cserélném le. Főleg nem másik férfira, mivel másik férfinak még a testétől is undorodok.
2019. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!