Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újrakezdés évekkel később....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés évekkel később. Van akinek működött?

Figyelt kérdés

#idő #szerelem #szakítás #újrakeezdés
2019. szept. 21. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
4 év után újra kezdtük az eleje szép volt aztán csúnya vége lett.
2019. szept. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Max akkor éri meg, ha felül kerekedtetek a régi sérelmeken, illetve változtatok annyit, hogy ami anno tönkre tette a kapcsolatotokat, az ne legyen jelen újra.


Max egy emberrel kezdenék újra, egyik exemmel, ahol tudom, hogy én voltam a hibás és táv kapcsolat is volt. Nem volt igazi kapcsolat sajnos. Talán megpróbálnám újra megszerettetni magam, bár amennyit hülyeséget csináltam, nem hiszem, hogy hagyná.


Másikkal, ha sírva könyörögne előttem se jönnék össze újra, bár ettől nem kell félnem. Van pasija. És nem hiszem, hogy szét fognak menni.

2019. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Három év után újrakezdtük,hogy aztán ismét szakitsunk.
2019. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valakivel ment, valakivel nem.
2019. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 paradicsom31 ***** válasza:
0%

Most nem a saját példámat mondom el, hanem az exemét.

Előttem járt 3 évig egy lánnyal, idővel kihűlt a szerelem, és szakított vele. Pár hónapja múlva jöttünk össze.


Jártunk mi is 3 évig, aztán szakított velem az exéért, akivel 2 hónapig működött a dolog, utána már megbánta xD azóta Papucs lett, és bepróbálkozott nálam újra, de ebből nem evett :D


Szóval azóta is együtt vannak, de nem érzi jól magát a kapcsolatban, mivel egyáltalán nem passzolnak össze semmilyen szempontból. Attól fél, hogy nem talál magánkézben mást, így jó lesz a szamár is. Hozzám már nem tud visszajönni, mert mással vagyok, és ez őt idegesíti.

Ilyen a karma :)


Az én tanácsom az, hogy ha elsőre nem megy, ne erőltessétek, mert az mindenkinek fájni fog. Inkább lépjetek tovább :)

2019. szept. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!