Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más férfi is úgy van vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfi is úgy van vele, hogy ha egy nő megházasodik akkor onnantól kezdve nem szeret kettesben lenni vele?

Figyelt kérdés
Nálam ez természetes viselkedés, mert nem akarom, hogy miattam féltékenykedés legyen. Minap az egyik nagyon régi nő ismerősömmel beszéltünk erről, és annyit mondtam neki, hogy csak akkor vagyok hajlandó felmenni hozzá ha párja is ott lesz és nincs ellene kifogása.

2019. szept. 24. 01:40
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
89%
Miért hiszik még azt sokan h a házasság a nők számára egy pórázon sétáltatás.. Én nem vagyok ilyen eleve nem dugok házas nőt mivel van feleségem ,de beszélni miért ne beszélhetnék vele kettesben,és hát olyan nőket ismerünk akik az uruk nélkül is mehetek mondjuk utcára,a nejemre se teszek pórázt,h jaj mi lesz ha megcsal..
2019. szept. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Jesszus... Ez most olyan, mintha a nő valami tulajdonná válna, akinek nincs saját döntési szabadsága. Ha ő felhív magához az az ő saját döntése, felnőtt ember, senkinek nem tartozik elszámolással arról, hogy kivel beszélget. Mert ugye ha csak beszélgetés történik, akkor pontosan mire is a féltékenykedés? Ezek szerint elvárnád, hogy a te engedélyedet kérje a feleséged egy barátja ahhoz, hogy beszélgethessenek? Azért ez eléggé nonszensz.
2019. szept. 24. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Elég gáz vagy, bocs.

Azt mondod ezzel, hogy nyilván dugni akar. Ennyit ért a barátság?

2019. szept. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szeretek kettesben lenni velük, de az esetek nagy többségében nem jó vége lesz a történetnek.

Rengeteg barátom van, barátnőjük, feleségük.

Valakiknél teljesen természetes, hogy megbíznak egymásban, de van, amikor pl elkezd kombinálni a feleség, férj, és stratégiai eszközként előveszik a barátot(engem).

Volt már ilyen is.

Nem vagyunk egyformák, ugye.

2019. szept. 24. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem normális dolog, én se akartam elmenni sehova a barátom barátnőjével kettesben mert nem akartam félreértéseket még véletlenül se.
2019. szept. 24. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem ez egy tök korrekt hozzáállás.
2019. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is van mindkét nemből több barátunk, munkatársunk, akikkel szoktunk kettesben lenni. Muszáj bizalmat adni a másiknak, különben megette a fene, hiszen a világ tele van kísértéssel, nem a helyszínen múlik. Aki szereti a saját felét és hűséges akar lenni, az még ha a másik szimpatikus is neki sem tekint rá lehetőségként.
2019. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem okozott gondot kettesben lenni vele?

Kimondta az igent, és máris gond?

Ebben az esetben nem a másik féltékenységét venném alapul, hanem a saját igényemet, hogy már nem tudom megfektetni. Nekem ebből ez jön le.

2019. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy apró félreértést tisztáznék. Ha már ismerem a hölgy partnerét, férjét, akkor nem csinálok belőle problémát, de ha még nem találkoztunk, akkor a tudta nélkül nem szívesen találkozom a partnerével.
2019. szept. 25. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!