Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy elmondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy elmondom a páromnak, hogy legyen szíves ne csinálja de mégis csinálja?

Figyelt kérdés

Megkérem, hogy legyen szíves ne menjen el úgy aludni, hogy meg vagyok haragudva rá, erre elmegy... Szépen elköszön, szeretlek stb. és simán elmegy. Jelenleg bonyolultabb a helyzet mert időeltolódás is van köztünk és irtó fáradt volt- mentségére szóljon. De ha egyszer megbánt miért nem képes kibékülni?2 percbe telik!


Tudom, hogy nem tűnik olyan komoly problémának, de szerintem nagyon fontos, hogy haraggal ne menjenek a párok el aludni..megmarad a "tüske", borzalmas érzés..


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!



2019. szept. 24. 22:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
93%

1. Te haragszol rá nem ő te rád. Békülj te.

2. Ismer. Tudja, hogy az a 2 perc, 1 óra két perc.

3. Elmúlt 18 éves. Akkor megy aludni mikor akar.

2019. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

1 -Oké, hogy én haragszom, pont ezért kéne békítenie, kicsit másról beszélni.

2 -Nem lenne annyi idő, tényleg. Tiszteletben tartom, hogy aludnia kell, csak pár perc, egy másik téma és már okés is minden .

2019. szept. 24. 22:53
 3/33 anonim ***** válasza:
92%

Az időeltolódásból arra következtetek, hogy külön vagytok, csak telefonon/sype-on/messengeren tartjátok a kapcsolatot.

Hogy vagytok képesek ilyenkor is összeveszni?

2019. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%
Mondvacsinált béküléssel jobb lenne aludni menni?
2019. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Ha valami komoly dolog miatt haragszol rá, azt nem 2 percbe telik megbeszélni. Az ilyenekre idő kell. Ha az ember fáradt akkor meg sokszor élni sincs kedve illetve masnap tiszta fejjel könnyebben meg kehet beszélni a dolgokat.

Te sem vagy RÁ tekintettel mert ha tekintettel lennél a másikra NEM erőltetnéd rá ha hulla fáradt.

Ez hiszti...

2019. szept. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Mindenkivel egyet tudok érteni részben. Nem komolyan gondolt bocsánatkérést nem fogadok el, mivel nincs értelme. Csak őszintét. Összeveszni azon tudok messengeren, hogy nem beszéltünk semmit ma kb és lett volna rá igényem, ő meg elment egyik kinti ismerősének a szülinapi köszöntésére, amivel nincs is gond, kivéve, hogy nem mértékletes az ivást illetően és másnap órája van..

És ez nem volt olyan komoly probléma, hogy 2 órát beszéljünk, mindössze annyira van ilyenkor szükségem, hogy kicsit másról is beszéljünk, tényleg nem sok időt, hogy érezzem törődik velem. Lehet ez hiszti, nem tudom.

2019. szept. 24. 23:13
 7/33 anonim ***** válasza:
62%

Azert mert egy hisztis liba vagy aki mindenre kepes hogy foglalkozzanak vele. Tiszta dedó.

Az én párom is ilyen néha, az agyamra megy. De akkor is szeretem.

2019. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából azt akartam írni mint az 5-ös, csak kicsit durvábban. Ha olyan bagatel fszság miatt vagy rá mérges amit 2 perc alatt meg lehet beszélni akkor az csak sima értelmetlen hiszti a részedről. Ha nem baromságokkal kínoznád és nem hülyeségeken sértődnél be akkor azt nem 2 perc lenne megbeszélni. Nem lenne egyszerűbb ha nem hisztiznél mint egy 6 éves? Bármilyen komolyabb problémát vagy sértődést órákba telik megbeszélni és megoldani. Ha ezek nem ilyen jellegű problémák akkor egyszerűen csak nem kéne kreálnod őket feleslegesen és máris tudna nyugodtan aludni a párod.
2019. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Igazából ez ma este ha úgy vesszük nem nagy probléma, viszont ha elhúzódik az lehet... ezért megelőzném. És nem ő alszik szarul hanem én alszok szarul és bennem marad a tüske... És ezt ő is jól tudja.
2019. szept. 24. 23:16
 10/33 A kérdező kommentje:
*Elhúzódik helyett állandóvá válik
2019. szept. 24. 23:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!