Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszhetek/szimpat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszhetek/szimpatikus vagyok neki vagy csak az ismerősöm lát bele többet? 20/N

Figyelt kérdés
Van egy srác az iskolába akivel beszélten egy alkalommal ( semmi különös téma nem volt csak a suli szinte). Múlt héten beteg voltam és ismét volt vele órám es mellém jött, mondtam neki hogy beteg vagyok... erre fél óra múlva kaptam tőle teát. Én ebbe semmi különöset nem láttam bele, szimplán csak kedves volt.. de az egyik barátnőm szerint ilyet férfi nem csinál "csak úgy ". Elvileg amúgy van barátnője is a srácnak szóval nem lenne oka "felszedni ".

2019. szept. 25. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak emberséges. Lehet, hogy tetszel neki és komolyan érdeklődik emiatt. Lehet, hogy unja a nőt és megszúrna téged. Az ismeretség tükrében válassz az opciók közül! F
2019. szept. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján akármi is lehet. Az ilyen "barátnők" jellemzően hasznosak szoktak lenni, de mindenképpen több kárt csinálnak, mint hasznot. Anno egyszer odajött hozzám egy osztálytársnőm, hogy nem akar megbántani, de hagyjam abba azt, hogy előre engedem az ajtónál, meg pl. kölcsönadok neki egy tollat, amikor neki kifogyott, mert a barátnője szerint ez biztos nem lehet "csak úgy".
2019. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!