Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, milyen nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, milyen nő lehet az, aki kiszívja egy férfi nyakát? Mit üzen ezzel a világ felé?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki azt állítja, nincs intim kapcsolata a nyakszívós lánnyal, mindeközben a közvetlen környezete úgy tudja együtt járnak és együtt is aludtak. Miért nem vállalja fel előttem, amikor nincs veszteni valója? Miért nem teszi nyilvánossá ezt a kapcsolatot, ha valóban együtt járnak? Lehet ez barátság extrákkal? Én primitív és önbizalomhiányos nőnek tartom az ilyet, aki így kérkedik,jelzi a birtoklását, kellemetlen helyzetbe hozva ezzel a férfit, hisz így ügyfelek közé menni szerintem nem igazán elegáns. Egy nő legyen diszkrét, miért kell így propagálnia, ha neki helye van amellett a férfi mellett.Vagy ez még teljesen normális egy 25 éves lánytól? Ennyi esze van? De a leglényegesebb, előttem miért tagadja?

2019. szept. 28. 06:49
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%
Mert semmi közöd hozzá.
2019. szept. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Elég gyerekes, ezzel nem lehet megtartani senkit.

A pasi meg kenje le alapozóval, vagy ragassza le, így ciki ügyfelek közé menni.

2019. szept. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Tényleg nem valami kulturált dolog, de a leírásodból átjön, hogy nálad itt nem ez a fő érv, hanem inkább a féltékenység játszik.
2019. szept. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%

A nyakszívás érezhető sőt fájdalmas is lehet, a barátod ha nem akarja akkor nem hagyja.

Nem feltétlenül a nő birtoklását mutatja, a férfi kérkedhet így vele, nézzétek, van nőm.

Máskülönben miért kéne neked beszámolnia a szexuális életéről???

Ebben a sztoriban mindhárman éretlen tinik vagytok.

2019. szept. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
2%
A pasit megjelolod, hogy foglalt
2019. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
15%
Ősprimitív ösztön, birtoklási, hatalomgyakorlási eszköz.
2019. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Alain Delon ***** válasza:
20%
Mohó.
2019. szept. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Te ki vagy ebben a történetben? A feleség?
2019. szept. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Lenyúlták a kiszemelt pasit?
2019. szept. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Nincs feltétlen mögötte ilyen hátsószándék vagy plusz tartalom. Nálunk pl mindkettőnknél erogén zóna a nyak (nekem pláne), szóval szeretkezés közben rendszeresen van kiszívva a nyakam, és én is szoktam a páromnak. Nincs mögötte ilyen gyerekes éncsajom-énpasim játék, egyszerűen együttlét közben jó. 30+ évesen is. Ennyi.
2019. szept. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!