Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy introvertált fiú mellé,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált fiú mellé, egy extrovertált, vagy szintén introvertált lány passzolna jobban?

Figyelt kérdés

Most ez csak úgy random eszembe jutott, mert nem tudom igazából eldönteni. Nyilván aki extrovertáltabb, könnyebben feloldódik, illetve könnyebben kiépít kapcsolatot magának. Valamint sokkal jobban megy neki az ismerkedés, esetleg a zárkózottabb személyt, jobban tudná aktivizálni, hogy ne legyen annyira bezárkózva a maga kis világába. Egy zárkózottabb fiú és lány esetében meg gondolom én, hogy nehezebben menne az ismerkedés. Bár vannak zárkózottabb ismerőseim és velük egész jól el vagyok, mert szót tudunk érteni egymással. Csak nem tudom az egy kapcsolatnál mennyire kivitelezhető. Így erre lennék kíváncsi, hogy a kérdésem mennyire állja meg a helyét. És igen, egyértelműen én is introvertáltabb ember vagyok, aki egy társaságban nem tud egyből mihez hozzászólni, idő kell, fel kell oldódnom hozzá. Meg, ha nincs ki faggasson, akkor nehezebben tudok szót érteni emberekkel. Max 1-1 mondat erejéig. Meg persze, nyilván az is sokat számít, hogy egy összeszokott társaságról beszélünk, vagy egy vad idegen társaságról van szó. Amúgy az a vicc az egészben, ha megvan a partnerrel a közös hang, akkor lököm a szót magamból szinte. Ha meg nincs semmi említésre való, akkor pedig nézek ki a fejemből meg meg se mukkanok. Másnak gondolom ez fura viselkedés és elkönyvelne annak, hogy van valami bajom, de amúgy nálam ez természetes jelenség.


22/F



2019. szept. 28. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne gondolkozz, menjél, randizzál aztán majd alakul. Tapasztald meg ezt vagy azt a típust.
2019. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a tapasztalatom hogy jópár év után egy extro lehet túl sok lesz egy intronak.

De lehet csak én fogtam ki egy amúgy is hülyét , és vannak normális extrok. Sőtt biztos hogy vannak.

F36

2019. szept. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem introvertált emberekkel mindig is könnyebb volt beszélgetnem, mint az ellentétes személyiségűekkel. Eleinte nehéz feloldódni a másik társaságában, de hosszútávon csak velük érzem igazán jól magam. 19/L
2019. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 2-es meg 3-as válaszolónak, lehet igaza van :) Mert az extrovertált típusú ember eléggé fárasztó természetű olykor. És egy idő után lehetséges ez sok lenne egy zárkózottabb embernek.
2019. szept. 28. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ellentétek ritkán vonzzák egymást, de tudok jól működő introvertált-extrovertált házasságról is. Lehet előbb-utóbb az extrovertáltnak sok lesz, hogy az introvertált nem pörög úgy mint ő, stb-stb, nem lehet tudni mi lesz, az is lehet hogy minden jól fog működni. Ahány ember, annyiféle.
2019. szept. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!