Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 27/F vagyok, barátkozni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27/F vagyok, barátkozni akar velem egy 14 éves lány. Hogy álljak ehhez a helyzethez?

Figyelt kérdés
A boltba, ahol dolgozok, suli után gyakran be szokott nézni, mindig pár mondatot vált velem. Legutóbb azt mondta, hogy szeretné, ha barátok lennénk. Aranyos, meg jól el lehet vele beszélgetni, de szerintetek működhet így egy barátság? Egyáltalán, hogyan lehetnénk barátok? Vagy ti mit gondoltok erről?
2010. júl. 15. 17:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha bírod akkor mért ne?? De a barátnőd mit szól hozzá??
2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

Én 14 évesen már voltam szerelmes, lehet, hogy idősebb a koránál.

Sima barátságot biztos nem fog akarni hosszú távon.

2010. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Van barátnőm, természetesen tud róla, párszor találkozott is vele, és aranyosnak tartja. :) Nem hinném, hogy a kiscsaj szerelemből mondja.
2010. júl. 15. 17:47
 4/27 anonim ***** válasza:
37%
Semmilyen szinte nem hozzádvaló! Sem barátként sem nőként. Ne bonyolódj bele semmilyen kapcsolatba, ha nem akarsz ráfázni. A boltban légy vele kedves, beszélgess vele, ha úgy adódik és itt fejezd is be!
2010. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
78%

Beszélgess el vele arról,hogy köztetek semmiféle testi viszony nem alakulhat ki,és szerelmes se legyen beléd(persze ezt finoman add be!)

És mondd el neki,hogyha keverni mer,vagy hazudozni rólad mer akármit is,ami nem igaz,akkor örökre elfelejthet,még a boltból is kitiltatod..

Szerintem nyugodtan barátkozhatsz vele addig,amíg csak beszélgettek és a boltban beszélgettek..másképp úgysem lehet:)

2010. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
61%
Én leszerelném. Az ilyen lányok őrültségre is képesek, pláne, ha előbb bíztatod, aztán ha kezd terhessé lenni, levakarnád.Keressen korban hozzá illő barátot! Vagy apapótléknak kellesz neki?
2010. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha kedveled, barátkozz vele, de sose felejtsd el, hogy ő még gyerek! Ettől ő persze beléd zúghat, viszont kettőtök közül te vagy az, akinek helyén kell, legyen az esze, mert ő még nem mérlegel...


Én 15 voltam, amikor szerelmes voltam egy 27 éves pasiba. Többször aludtam nála, de sosem történt semmi, esténként csinált nekem forralt tejet. :) Nagyon becsülöm benne, hogy csak azután történt köztünk ennél több, amikor már elég nagy voltam hozzá... (Több évvel később.) Ő volt az első nagy szerelmem. :)

2010. júl. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Barátok lehettek. miért ne?

Van egy ismerősöm aki 18 éves és van egy barátja aki 40-en túl van.

Igaz hogy a rokona volt férje de ez nem változtat a tényen.

2010. júl. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Leaih,please,meséld már el,hogy nálatok hogy volt..
2010. júl. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De ki a fene beszél itt járásról meg szerelemről? Bocs, ha nektek ez jött le, de van barátnőm, eszem ágában sincs sem lecserélni, sem megcsalni, és a kislányt meg végképp nem akarom sem ágyra vinni, sem teherbe ejteni. Kérlek, a kérdésre válaszoljatok, ne a perverz fantáziátok szüleményeit írjátok le! Ez nem a szerelem, szex kategória.

Hogy apapótléknak kellek-e neki? El tudom képzelni, az apjától külön él, az anyja egyedül neveli.

2010. júl. 15. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!