Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem kérdez rólam akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem kérdez rólam akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Van egy kollégam aki elég magának való mint kb én. Sokszor ahogy rámnéz,rám mosolyog,távolabbról néz , én szerintem és mások szerint is tetszet neki.Mostanság ha látja,hogy megyek cigizni jön ő is, szoktam kérdezősködni aztán jól elbeszélgetünk, de ő sose kérdez rólam..Most nem tudom,hogy azért mert nem érdeklem vagy azért mert nem tudja mit kérdezzen..
2019. okt. 1. 18:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Tetszek*
2019. okt. 1. 18:32
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha te viszed a beszélgetést akkor neki nem kell kérdeznie. Advanced tactics.
2019. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy nem érdekled, egyszerűen csak ilyen kedves, mosolygós természet. Hívd el valahová és kiderül. Ez a legegyszerűbb.
2019. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért megy utánad, mert akar valamit, hanem nem lehet nagy baráti társasága és megragadja az alkalmat, hogy valami hasonlóban legyen része.
2019. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!