Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy vannak emberek akik nem tudják befolyásolni a vonzalmat, én miért van az hogy én pl tudom befolyásolni a vonzalmat, ez érzelmi intelligencia függvénye lenne?

Figyelt kérdés

Főleg nők azok szerintem. Sok olyan nő van, aki nagyon vonzódik egy jó pasihoz, szeretője, megcsalja stb. De ő mellette marad, mert olyan jó pasi...

Múltkor összejöttem egy számomra nagyon vonzó nővel, tényleg mindenben legjobb volt számomra, hihetetlenül vonzódtam hozzá, szex lehető legjobb volt. De kiderült hogy mialatt mi együtt voltunk az exével egy csók elcsattant, na onnantól valami megváltozott bennem és érdekes módon nem is volt már vonzó nő számomra... Ő persze próbálta magát visszasírni


2019. okt. 2. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
97%
Igen, te egy sztár vagy!!3!3
2019. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem azt jelenti sajnos hogy te olyan jol tudod ezt kezelni, hanem hogy az egodat megsertette es igy mar nem kell.

Kiabranditalak ha azt mondom kb minden masodik ember igy reagalna erre? :D

Akkor tudod te jol uralni magadat ha nem erzelembol, egobol stb dontesz.

2019. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Te se befolyásolod. Téged meg az érzelmi intelligencia függvénye irányít, nem a kinézet. Te se vagy különb.
2019. okt. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem annak a függvénye. Te csalódtal abban a lányban, így már nem volt vonzó. Ha engem a férjem megcsalna, én sem tudnek vele maradni. De vannak olyanok, akik pl. nem tudnak hová menni, vagy önértekelési zavarokkal küzdenek, vagy kapcsolatfüggők, ezért maradnak egy vacak kapcsolatban. A nyitott kapcsolatban élőkön kívül senki nem viseli jól, ha többen vannak egy kapcsolatban. Csak benne maradnak, de nem hiszem, hogy felhőtlen marad a boldogság.
2019. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívül különleges vagy, senki más a világon nincs, aki kiábrándul, mikor megcsalja vagy mással kavar a párja.
2019. okt. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!