Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennél ha az utcán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az utcán a barátod séta közben rángatna, fogná a felső karodat erősen, szorítaná a tarkod csak hogy mutassa hogy az ővé vagy alárendelve? Mindezt viccből.

Figyelt kérdés
2019. okt. 2. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökön rúgnám és amikor összeroskad, akkor még párszor megtérdelném, hogy tévedésben van. Persze mindezt csak úgy, viccből.
2019. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Eleve az agresszivitás sose vicc és szerintem ennek már mutatkoztak korábban jelei, hogy ő ilyen, csak te nem vettél róla tudomást.

Nem jövök össze agresszív emberrel.

2019. okt. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
5 perccel később már nem lenne a barátom. Többre tartom magam annál, hogy összeálljak egy az agresszív suttyóval, vagy egy 12 éves gyerek szintjén ragadt nyomorékkal, akinek ez vicces.
2019. okt. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Majmokkal nem jövünk össze, - ez szabály.
2019. okt. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban a pillanatban szakítanék.
2019. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Viccből úgy bsznám pofán, hogy elájulna. Aztán játszásiból le is köpném! Gyökér köcsögökkel szóba sem állok, nem hogy kapcsolatba kerüljek! Akinek pedig ilyen tahó kell, az viselje a megalázást!

28N

2019. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne a párom...


Mi az, hogy alárendelve? mi az, hogy az övé? Tán megvett, és a rabszolgája vagyok, nem vagyok szabad Ember?


Akkor rá meg póráz és szájkosár, mert hozzám tartozik? Csak úgy viccből

2019. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék vele. Bár nem tudom hogy kerülnék egyáltalán kapcsolatba egy olyan gyökérrel, aki ezt tartja viccesnek. El sem tudom képzelni, hogy bármi közös témám lenne egy ilyen primitív emberrel.
2019. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Először tökön rúgnám, utána kirúgnám.
2019. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Morbid humorom van, de még viccből sem alázok embert, legfőképpen azt nem, akit szeretek.
2019. okt. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!