Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs olyan fiú a a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs olyan fiú a a a duci kövér lányokat szereti?

Figyelt kérdés
Vagy csak engem kerülnek el?:D azt vettem észre 20 es 28 év közötti fiuk nem szeretik a duci kövér lányokat. Hiába mondják.

2019. okt. 2. 17:32
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
*fiú aki a
2019. okt. 2. 17:33
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Én szeretem őket, de én magam is duci vagyok. Ami már baj szokott lenni tapasztalataim alapján.
2019. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
#2 szerintme nem probleme. Nekem például tetszik azis ha egy fiúnak van pocakja
2019. okt. 2. 17:39
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

22 éves fiú vagyok. Szeretem a duci lányokat, de hosszútávon nem tudnám elképzelni hogy együtt lennék egyel, mert csak időnként gerjedek fel rájuk szexuálisan.


... de rajtam kívűl vannak sokan akiknek kifejezetten ők az ideáljuk.

2019. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
Mert csak a külsőségeket látják a lányokban meg a szexet. Nem nézik a belsőt. Aztán ők vannak felháborodva hogy "De felszínesek lettek a lányok és nők" amikor meg közeledik hozzájuk egy duci,aszimmetrikus arcú nő akkor neeeem keressünk top modell csajokat dugásra mert jó testük van. Szánalmas. Ez a véleményem.
2019. okt. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Miss Endzsi ***** válasza:
A legtöbben, akik írják, ahogy az előző válaszoló is említette, csak időnként izgulnak rájuk.
2019. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
25%
Le kellene dobni a hájat és akkor nem lenne probléma.
2019. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem undoritóak, meg félek is tölük.
2019. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
77%
Vannak, legfeljebb nem merik felvállalni, mert félnek mások véleményétől. Én a magam részéről kedvelem a duci nőket is, sőt őket találom a legvonzóbbnak.
2019. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Én elfogadlak, de mivel én is lefogytam 25 kilót és azóta is edzek, húználak magammal hogy mozogj te is. :P
2019. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!