Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a Tinderen megismert lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Tinderen megismert lány ritkán ír, akkor valószínűleg nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Mikor ír, lelkesnek tűnik, mivel az eddig kiderültek alapján sok fura közös dolog van bennünk, csakhogy ez ritkán történik meg, így nem haladunk valami gyorsan.


Még nem randiztunk, ő vetette fel pár napja (én nem gondoltam, hogy ilyen kevés beszélgetés után belemenne :D), hogy összefuthatnánk. A tegnapi nap volt a terv, de végül nem találtunk olyan időpontot, ami mindkettőnknek jó, így jövő hét lett belőle.


De fogalmam sincs, mi van. Az, hogy elhívott, egyértelművé kellene tegye, hogy érdeklem, de akkor csak gyakrabban írna (és nem, nem azt várom, hogy egész nap ezt tegye, és 1 percen belül válaszoljon). Vagy lehet, hogy csak ennyire nem szeret írogatni?


2019. okt. 2. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még sok más pasinak írkál, és találkozgat velük, így nincs ideje
2019. okt. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
Nem fog elmenni a randira. Be fog tűnni.
2019. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talonban tart téged, több pasit hülyít egyszerre.
2019. okt. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

> Be fog tűnni.

Ez felcsúti tájszólás? De egyetértek, nem fogsz vele találkozni, kérdező. Péntek este (ha nem ma) már az ügyeletes szépfiú farkának fogja az összes figyelmét szentelni.

2019. okt. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Ha annyira nyámnyila vagy, hogy neki kellett elhívni egy találkozóra, akkor valószínűleg érdekled mindezek ellenére.


Amúgy az embereknek van élete. Van aki csak naponta 1-2x van online vagy éppen ritkábban.


Kortól és elfoglaltságtól is függ. Meg a személyiségtől.


Én 22 évesen csak akkor nem vagyok online amikor vezetek vagy alszok, amúgy mindig válaszolok, de van olyan ismerősöm, aki ténylegesen csak napi 1x van fent.


Idősebbeknél pl.: édesanyukám generációjánál már a napi egyszeri online jelenlét az átlag és bőven előfordulnak ritkábbak.

2019. okt. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Estádio de Felchút ***** válasza:
#4: csutfalvi, hogy pontosak legyünk
2019. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A számára elérhető top 20%-al beszélget, azokból is a legjobbakból. Ha neki nem válaszolnak, majd lejjebb. Neked akkor ír ha elfogytak a nálad jobbak. Viszont ha időközben lett jobb "match", akkor megint el vagy felejtve, megint eltűnik. A tinderen meg kb 80%-a fent van az embereknek, így elég nagy ez a kalap... Ilyenek ezek sajnos, de nyugi a vége mindig koppanás, mert addig válogat, még 35 éves lesz, vagy 2 gyerek boldog tulajdonosa, s ilyen felfogással a kutyának nem fog majd kelleni.
2019. okt. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A netes társkeresés aranyszabálya: minden élőben dől el. Írni bármit lehet, abból semmilyen következtetést nem szabad levonni.

Ha úgy van kérhetsz egy videóbeszélgetést mert az személyesebb, ott láthatod az arcát, ami sokat elárul hogy mennyire őszintén beszél.

De őszintén... aki fenn van netes társkeresőn, az több emberrel beszélget, és a partneréről is tudja hogy több emberrel beszélget... mindig benne vab a pakliban hogy talalt egy jobbat, érdekesebbet mint te. Töröld a fiókod, ha ezt nem tudod feldolgozni... De ez nem miattad van, egyszerűen ez a rendszer természete. Ettől te nem leszel kevesebb, csak az a lány talalt valakit akivel jobban összeillik, ez van.

De mondom, talizzatok, ott eldől hogy mennyire vagytok szimpatikusak egymásnak, és ha azután is kétségeid vannak, akkor mint egy érett férfi (ha már a felnőtt párkapcsolatok témában írtál) egyszerűen kérdezz rá.

Addig meg ajánlok egy módszert. Most 2 napig írj rá először te, hogy "jó reggelt" vagy este "milyen napod volt?" stb... a 3.napon, várd hogy ő írjon. Ha nem jut eszébe hogy írjon, akkor az egy egyértelmű jel hogy nem akar semmit.

2019. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a ritka?

Nekem pl. a telefonomon nincs net, csak itthon. A munkahelyi wifin egy csomó minden le van tiltva, így ott sem használhatom a facet, tindert, bármi közösségi médiát. Napi 2 órát utazom munkába és vissza. Vásárolni, barátokkal lenni, sportolni, kikapcsolódni is szoktam, olyankor nem a telefont bazirgálom. Tehát kb. reggel és este/délután vagyok elérhető. De voltak, akik ezt szóvá tették, miután fél-egy óra múlva nem írtam vissza...

2019. okt. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!