Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Negyvenes nőként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyvenes nőként hogyan tudnám kideríteni, hogy egy fiatalabb pasi érdeklődik-e irántam, vagy sem?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg, rájöttem, hogy adnék neki esélyt... de túl direkt nem akarok lenni. Mindketten szinglik vagyunk jelenleg.
2019. okt. 2. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen célból szednéd fel? Gyereket akarsz vagy csak úgy jól érezni magad vele?
2019. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha akar valamit, majd meglépi.
2019. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
# 1: Nyilván az első. Nem akarok már gyereket.
2019. okt. 2. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

Legyél vele direkt. Adj félreérthetetlen jeleket.


Nagy a korkülönbségnél lehet azt hiszi, hogy csak a fejében létezik a kölcsönös vonzalom és a való életben csak kedves és rendes vagy vele.

2019. okt. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3! Nézd meg az elsö hozzászolását, utána a te válaszodat (ugy odafigyelve!). Ezt akartad irni?
2019. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocs, szóval a második.
2019. okt. 2. 20:40
 7/11 A kérdező kommentje:
# 4: Pontosan erre gondolok én is. De túl direkt sem akarok lenni, ezért jó lenne tudni, mi számít egyértelműnek...
2019. okt. 2. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:

7# Félreérthető kommenteket teszel és esetleg mesélsz neki valami olyasmit, hogy volt már egy ő kora beli parnered ha nem is és akkor leesik neki.


Ha még erre sem reagál, de amúgy tetszenél neki nem elég férfi, hogy megérdemeljen.


Amúgy mekkora a korkülönbség?

2019. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, tereld a párkapcsolatokra a szót, és egy alkalmas pillanatban mondd el neki a vágyaidat.
2019. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mennyivel fiatalabb? Neked már van gyereked? Ha nincs és nem is akarsz azt sem árt tisztázni, nehogy megijedjen...


Amúgy meg megdicsérheted a külsejét vagy valamilyen cselekedetét, miközben sejtelmesen elmosolyogsz. Terelheted a beszélgetést olyan irányba hogy leessen neki miért mondod. Ha úgy látod megmozgatta, akkor meg hívd el koncertre vagy amit szeret.

2019. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!