Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészítenek már a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészítenek már a párom pánikrohamai, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy szeretem őt és örülnék neki ha jól lenne, csak néha már nem bírom idegilek.


Pánikbeteg már kamasz kora óta, de teljesen rendben volt, 2x volt rosszul mióta egy párt alkotunk (8 hónapja), de az utóbbi hetekben naponta, kétnaponta van 1 rohama és legtöbbször éjszaka. Ez neki is rossz, meg nekem is, mert múlt éjjel 2 órát aludtam emiatt és hullafáradtan mentem dolgozni. Úgy érzi, hogy megfullad, nem kap levegőt, remeg és hiába nyugtatom csak hecceli magát amitől még rosszabul lesz és több óra mire végre elalszik. Közös szobánk van (1 szobás lakás) így az én éjjeleimnek is lőttek mostanság. 1, ha szed rá gyógyszert akkor miért jönnek nála mostanában pánikrohamok? Elmondása szerint semmi új stresszhelyzet, probléma nem érte. 2, Meddig lehet ezt bírni számomra?

24 éves nő vagyok, ő 27 férfi


2019. okt. 2. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez sokkal jobb nem lesz.

Jár kezelésre? Orvos látta már????

2019. okt. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Az én párom vagy 1 évig bírta, ő 33 F én 22L.

Türelem, nyugtatás, ÉS nem kell nagy feneket keríteni a dolognak! Persze ez akkor rosszul esik az egyénnek, de te maradj nyugodt, nem kell 100 százalékban ráfigyelni akkor, feküdj továbbra is nyugodtan, simogasd a hátát, mondd hogy pár perc és elmúlik. Ez olyan, mint a gyerekeknél, ha te megijedsz, ő is megfog. Te tudod őt megnyugtatni, ha pillanatnyilag nem is, de hosszú távon igen.


Menjen el orvoshoz, kardiológushoz kivizsgálásra, pl én azóta is szedek pulzuscsökkentőt, és hála Istennek, tökéletesen vagyok. A magas pulzus meg a pánik egy ördögi kör volt, egymást hozták elő.

2019. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, hogy látta, mivel gyógyszert szed már 3 éve, de nem értem, hogy akkor ez miért újult ki?
2019. okt. 2. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Ezt ajánlom a párod figyelmébe


[link]

2019. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bogyó nem elég. Egy normális pszichiáter kell
2019. okt. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem ennyire teátrális. Egyrészt nagyon ritka, évekig semmi, másrészt semmi külső jele sincs. Nem jajveszékelek vagy ilyesmi. Nekem bejött mindenféle gyógyszer nélkül ha a mellkasomat ütemesen ütögetem ilyenkor, és papírzacskóból veszem a levegőt és fújom ki. Ennek a kettőnek nagyon jó nyugtató hatása van. Nem közvetlenül rohamkor, de jótékony hatása van a thai masszázsbak és a shiatsu masszázsnak ami emergetikailag oldja a sressz blokkokat. Citromfűteának is nyugtató hatása van, érdemes otthon tartani egy dobozzal. Ha ennyire vészes szakembert kell keresni, hátha tud segíteni.
2019. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
Ideje eldönteni hogy vállalod e igy is. Ez minig ott lesz az eletetekben, hol ritkán hol sűrűn.
2019. okt. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Én pánikbeteg vagyok már egy jópár éve de megtanultam magamban tudatosítani hogy ez csak pánik, amilyen hirtelen jött úgy el is fog múlni. Én ezzel már nem terhelem a páromat, próbálom magamat megnyugtatni és átvészelni azt a kis időt. Neki is tudatosítania kellene magában hogy nem fog meghalni, nincs semmi baja csak is a roham ami pedig elmúlik főleg ha nem figyel rá és próbálja elterelni a figyelmét.
2019. okt. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!