Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a párotok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a párotok meg tartana az ex barátnőjitől kapott holmikat?

Figyelt kérdés

Nem rég tudtam meg de van felső meg plüss figura

Nem mondta hogy az exbarátnőjétől kapta csak annyit hogy emlék de nem csajtol.

Haverja szolta el magát.

A lány már vagy 5 éve nincs képpen.(de van holmi másik extől is)

Mi fél éve vagyunk együtt



#ex #emlék #voltnő
2019. okt. 3. 20:11
1 2
 1/18 Hellmano ***** válasza:
100%
Nem baj, majd tőled is lesz nei és azt meg a következő csaja fogja furcsának találni :)
2019. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

Miért kéne kidobni valamit csak azért mert azt az exünktől kaptuk.

Mondjuk egy 2 m-es TV-t is dobjon ki az ember? De az már máshogy hangzana mint egy plüss mi ? :)

2019. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
87%

Jóságos sz-r...még ha egy szivecskés közös képes kulcstartót tartott volna meg...de ember, ne már!


Először is: a ruha egy használati tárgy.


Másodszor: attól, hogy szakítottak, még az élete része marad. Megtartani pár cuccot és néha elmélázni a múlton nem vétek. Ettől nem csal meg téged. Nem szerelmes még az exébe. Ez egy normális emberi viselkedés.

2019. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nem tennék semmit, ő dolga.
2019. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavarna. Nem is tudom, van-e olyan cucca, amit az exeitől kapott, nem kérdezgetem. Azt tudom hogy az egyik exének vett egy lávalámpát (akkoriban volt divat), és az a lámpa most az egyik közös barátjuk nappalijában van, tehát az ex megszabadult tőle de kidobni sajnálta.
2019. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem csináltam leltárt, hogy kinek mije van és kitől.

Nekem is vannak tárgyaim, amiket exektől kaptam, eszemben sincs kidobálni ha tetszenek, holott az ex már nem jelent semmit.

Ne legyél a múltra féltékeny!

2019. okt. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Én kicsit ellent fogok mondani a többiekkel, ugyanis nálam ez attól függ, miről van szó. Egy hasznos használati tárgyat soha nem dobatnék ki. Ellenben egy szentimentális emlékeztetővel kapcsolatban (mint pl a plüss) már más a helyzet.

Használati tárgyat én sem dobtam ki extől (csak lecseréltem, mikor elromlott), és nem is érdekelt, kitől van, csak a funkciója. Viszont plüssök, ékszerek... Ha valamit meg is tartottam, idővel inkább kidobtam, mert nem akartam múzeumot állítani az exes ajándékokból. Volt, elmúlt, levontam a következtetéseket, továbbléptem. Nincs szükségem olyan tárgyakra, amik emlékeztetnek arra az időszakra. És én ugyanezt várom el a páromtól is.

Ellenben ha csak mélyen porosodik valahol, és elő sincs véve, akkor valószínűleg felesleges a feszkó keltés lenne kidobatni vele. Ha összeköltöztök, ne vigye magával, de addig tárolgassa, ha nincs útban. Fél év után pedig még messze nem biztos, hogy annyira stabil a kapcsolatotok, hogy ilyen erős dolgot kérj tőle.

Én 3 év után dobattam ki párommal az extől kapott plüsst, mikor összeköltöztünk, mert úgy éreztem a közös lakásunkban annak már nincs helye.

2019. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Első pasimtól kaptam (többek között) egy kapucnis pulcsit és egy aranyláncot.

A láncot szívfájdalom nélkül adtam vissza. De a pulcsit nem, és azóta is az egyik kedvencem, pedig annak már több, mint 10 éve. A pulcsit imádom, nem az exet. (De nagyon nem, nem véletlenül dobtam ki.)

Van egy exem, akitől kiscicát kaptam. Pár hónap után szakítottunk. Ki kellett volna dobni szegénykémet?


Addig örülj, amíg nem tartja meg az exet is (talonban!)

2019. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Én az exférjemtől mellplasztikát kaptam, mert ikreink születtek, és a terhesség plusz a táplálásuk miatt igencsak megereszkedtek, és nagyon nem voltam kibékülve sem a melleimmel, sem magammal.

Most akkor mi legyen? Adjam vissza az implantátumokat neki?

2019. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem tennék semmit, ha nem mutogatná lépten nyomon, elvégre az csak egy emlék. Csak ne azzal aludjon. 🤣😂


Én is csináltattam az exemnek egyedi pólót és a kamion vb-re abban ment el az idén. A mostani barátnőjét ez nem zavarta.

2019. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!