Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok egy sima arcú pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy sima arcú pasit kevésbé tartotok vonzónak, férfiasnak mint egy borostás vagy szakállas pasit?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok de nekem nemigazán nő szőr az arcomon csak nagyon gyengén ezt le is szoktam mindig borotválni mert elég igénytelenül nézne ki ha meghagynám.Emellé eléggé kisfiús arcom van.
2019. okt. 7. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem jobban tetszik ha valakinek nincs se szakálla se borostája. Persze van akinek jól áll a szakáll, de nekem jobban bej[n, ha valakinek nincs.
2019. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22 éves vagy, szerintem már pontosan tudod, hogy mennyire tartanak vonzónak.
2019. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szakáll nem jön be. A borosta elmegy. Sima arc párti vagyok.
2019. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szakáll egyáltalán nem jön be. Borosta van, akinek jól áll. De leginkább a sima arc tetszik.
2019. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!