Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külföldi nőkkel jobban el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külföldi nőkkel jobban el tudok képzelni egy házastársi kapcsolatot mint egy magyar nővel. De ez miért baj?

Figyelt kérdés

A magyar nők az esek többségében alapból elég durvák, általában csak azokkal a férfiakkal kedvesek, akiktől akarnak valamit. Sajnos ezt ők maguk sem látják, és még a legrosszindulatúbb, legbosszúállóbb lány is hajlamos úgy nyilatkozni, hogy ő alapból mindenkivel kedves. Ráadásul többségük eléggé pénzéhes is. Ez abból is látszik, hogy amelyikük jól néz ki, az igyekszik mindig egy jómódúbb pasit kifogni, illetve a szexiparbaj megszámlálhatatlanul sok magyar nő van jelen.


Ezek más, külföldi nőkre - többségében - nem jellemzők. Pár év múlva szívesen megnősülnék majd, de magyar nőt nem igazán akarnék feleségemnek.


Sokan ezt sérelmezik. Miért?


2019. okt. 8. 14:54
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
*szexiparban
2019. okt. 8. 14:55
 2/39 anonim ***** válasza:
98%

Más külföldi nőkre nem jellemzők? Szerinted ők apácák?

Hol élsz??????

2019. okt. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:

#2


Világott látott ember vagyok, és állítom többségében nem jellemző. Baselben a türelmi zónában például nem svájci, hanem 90%-ban hazánkból jött nők állnak kint, akik 50 frankért már bármit bevállalnak. A fiatal svájci lányok a rajna partján ülnek éjszakánként és nagyon aranyosak.

2019. okt. 8. 15:05
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
És ki sérelmezi ezt?
2019. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
95%
Azért egy prostit ne hasonlíts már egy normál, átlag lányhoz.
2019. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
94%

Kicsit túl sokat tudsz a prostikról.

És azt tudod hogy vannak normális magyar nők? Csak te éppen nem olyan körben érdeklődsz?

Menj ki külföldre és csajozz be. Senki se tart vissza, vagy igen?

2019. okt. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta,hogy baj?Nyugodtan kimehetsz és kereshetsz feleséget magadnak odakint,ez egyedül csak rád tartozik.
2019. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
97%

Senkit nem érdekel, ha nem állsz neki ezt nagy mellénnyel hírdetni. Menj, találd meg a boldogságot, hajrá!

De az, hogy minden magyar nőt sértegetsz, ne csodálkozz, hogy sok nemtetszést vált ki egy magyar oldalon. Engem is sért, és kikérem magamnak, mert semmivel nem szolgáltam rá, ahogy sok barátnőm is így lenne. Ne várj kedvességet, vagy szimpátiát olyanoktól, akikről így vélekedsz.

2019. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:

Azért is tudok "sokat" a prostikról, mert amikor Baselben járok, akkor arrafelé - más okból kifolyólag - szoktam járkálni. És mindig hallom, amikor magyarul beszélnek. Én sosem szólalok meg arrafelé magyarul, mert nem akarok ismerősöket közülük.


De ez csak egy példa volt. Nem csak a magyar nők pénzimádata az, ami taszító bennük. Egyébként a félreértések elkerülsése végett tudok iskerkedni a magyar nőkkel is, (van is kivel találkozgatnom...) de az persze más kérdés, hogy akarnám-e őket feleségemnek a flörtölésen kívül.

2019. okt. 8. 15:45
 10/39 A kérdező kommentje:

#8


Hülye azért nem vagyok, ezt nem igazán szoktam élőben hangsúlyozni. :D Akkor lőttek volna a következő randimnak is.

2019. okt. 8. 15:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!