Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok és egy 15 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok és egy 15 éves lány tetszik. Akadály vag sem?

Figyelt kérdés
Szerintetek nagyon gáz ha szerlemes lettem egy 15 éves lányba? Nagyon sokat beszélünk és nagyon megszerettem sokat is gondolok rá meghívott hogy aludjak vele és nagyon szeretnék vele lenni és aludni is vele de mégis az az érzés ,hogy mások erről mit gondolnak? hogy 20 évesen egy kislány tetszik így megzavar szerintetek aludjak vele és lehetek vele vagy túl fiatal hozzám és engedjem el a dolgot? 😞
2019. okt. 9. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
28%

Nekem az a fura hogy miért akar veled aludni. De hát kinek mi.

Egyébként ha neked nem baj ez akkor nem gáz. :)

2019. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát a tetteink írnak körbe minket.


Vegye mindenki úgy ezt, ahogy akarja.

2019. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 bilingual ***** válasza:
26%

Ameddig kislányként gondolsz rá, nem fog működni.

Egyébként meg a 16-21 már nem is hangzik olyan rosszul, nem igaz?

Akkor meg mit számít az az egy év, ha tényleg szerelmes vagy?

2019. okt. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen nem tudnék összejönni egy 15 évessel. Nem az 5 év a sok önmagában, hanem az hogy 15 évesen nagyon gyerek még az ember (visszagondolva akkori önmagamra) 20 évesen meg jobb esetben már nem, fiatal felnőtt az ember.

Nekem sok lenne a "szakadék" de ha neked nem az, nem az az idétlen kis csitri típus akkkr hajrá.

2019. okt. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ha ő is akar téged.

És ne dugd meg azonnal.

2019. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért várnék még azzal az együtt alvással 1-1,5 évet. Most még egy korabeli el is túl fiatal ehhez.

Mondom ezt úgy, hogy 16 évvel idősebb a párom és 10 éve vagyunk együtt.

32N

2019. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!